No salataanko taas kansalta tekijöiden taustat maan tapaan ? Porin kouluihin kohdistuva uhkaus on tehty Iltasanomien mukaan . Että silleen.
Ketkä tekevät noita kouluuhkailuja nyt pitkin Suomea ?
9
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Onko koskaan tullut tilannetta, että vihervassari olisi alkanut suhtautumaan myötämielisesti natseihin? Niin että hän on alkanut ymmärtää heidän tekojaan ja ehkä hyväksyäkin niitä.
Onko koskaan käynyt näin, vai onko edelleenkin niin että joka vihervassari edelleen vihaa natseja?
Kertokaapa sitten, miksi juutalaisia ja homoja vihaava arabitaustainen muslimi olisi muuttanut mieltään.
Minusta se on täysin mahdotonta, eikä mikään pakon edessä tekopyhä anteeksipyyntö asiaa muuta.
Mutta silti moinen arvoton teatteri, kaksinaamainen valehtelu sallitaan ja jonka vihervassaritkin kirkkain mulkosilmin vaan hyväksyvät, että “kyllä ihminen voi muttua”.
Politiikka saavutti jälleen uuden halveksunnan pohjanoteerauksen, ja mikäs muu puolue sen tekikään kuin demarit. - Anonyymi
Uhkailuihin ei tarvitsisi reagoida mitenkään.
- Anonyymi
Maahan halutaan vaan koraani kouluja.
- Anonyymi
Koraanikoulussa lapsilla pää nytkyy, kun opetellaan ulkoa pitkiä jallatuksia kirjasta. Opettaja vahtii luokassa ja lyö kepillä päähän, jos jallatuksen tahti ja pään nytkyminen ei ole kohdallaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Koraanikoulussa lapsilla pää nytkyy, kun opetellaan ulkoa pitkiä jallatuksia kirjasta. Opettaja vahtii luokassa ja lyö kepillä päähän, jos jallatuksen tahti ja pään nytkyminen ei ole kohdallaan.
Jos ei opi niin lyödään sapelilla niskaan.
- Anonyymi
Toisena kouluna steinerkoulut, joissa uskontona on okkultismi.
- Anonyymi
Kyseessä on vihan ja pelon ilmapiirissä kasvaneet traumatisoituneet persujen lapset. Huostaanoton kynnys on Suomessa liian korkea.
- Anonyymi
Eihän tässä maassa mitään itse keksitä, sieltä se suuresta maailmasta malli tulee sumeisiin aivoihin!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli
Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.4482896IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk1032128- 1691708
Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita
HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.951598Martina Aitolehden Victoria-tytär, 16, tietää riskit - Teki silti yllättävän päätöksen
Victoria Eerikäinen on Martina Aitolehden ja Esko Eerikäisen tytär. Hän on yksi Nepot-sarjan tähdistä. Sarjan kuvausten171596Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko
Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää4591258- 1471134
Vastuunkantoa
Nyt kun Ähtäri on historiansa pahimmassa kriisissä, päättäjä luikkii perunakellariin: "Eronpyyntö kaupunginvaltuuston pu521110Ruohonpolttoa Suomussalmella
Poikaporukka oli kuullut että ruohonpoltto on muotia, joten Kirkkopuistossa oli tekoruohoa poltettu. Ketkä liene asialla44982- 38959