pääministeri on kertonut että 800 000 muslimia on jo lähdössä, niin Rinteen hallitus pitää ovat levällään taivasta myöten - että tervetuloa ilmaiseen elämään.
Siinä näkee sitten tavalliset vihervassut, että kuinka käy. Ei ehkä olekkaan niin hienoa enää.
Ja jossain vaiheessa uusi invaasio ilman muuta alkaa.
Siinä näkee sitten tavalliset vihervassut, että kuinka käy. Ei ehkä olekkaan niin hienoa enää.
Ja jossain vaiheessa uusi invaasio ilman muuta alkaa.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tietää kaaosta ja lisää raiskauksia.
Kokoomus järjesti Suomen mukaan GCM-sopimukseen. Juuri siksi rajat ovat jatkossa auki koko maailman terroristeille marssia Suomeen, eikä uusi hallitus voi estää vaikka haluaisikin. ...Kiitos syövälle nimeltä Kokoomus.
Toivottavasti nuo 800 000 nuorta miestä sijoitetaan Helsinkiin. Se olisi hyvä alku. Joka hallitusvuosi kaksinkertaistettaisiin määrä.
Rinne jo harjoitteli Stubbin hallituksen loppumetreillä: päästi muutaman tuhatta matua Suomeen äärimmäisen löysällä tulokontrollilla ja TADAA - viesti kulki netissä ja kevään koettaessa tuhansia matuja lähti vaeltamaan kohti Suomea. Tiesivät, millä valheilla maahan pääsee ja täysi ylläpito odottaa. Ja raiskauksesta ei käytännössä saa rangaistusta lainkaan eikä edes karkoteta.
Tänne kaikki nyt on sosiaalisuomi antamassa rahaa seuraavat 4 vuotta.
Aljazeera kirjoittaa kohta: maapalllolta on löytynyt maanpäällinen paratiisi jossa elämä on löhöilyä ja neitsyitä on senkun vain ottaa, alkuperäiskansa on siinäsuhteessa höveliä että ovat kiltisti hiljaa eivätkä aiheuta hankaluuksia.
Kauniaisiin ja munkkiniemeen avattava uusia vokkeja nyt äkkiä.
Maarianhamina voisi toimia pysyvänä vokkina matuille, vai mitä Ann-maj?
Tottahan Suomenrutsalaiset pitävät jakamattomasta ihmisarvostaan kiinnni vaalien jälkeenkin! Matu perheessä pitäisi lastenhuoneen käytössä, eikä olisi vaaraa vähemmistön kuihtumisesta!
Libyan pääministeri Fayez al-Sarraj sanoo, että jopa 800 000 siirtolaista saattaa lähteä liikkeelle Libyasta kohti Eurooppaa
https://www.kansalainen.fi/libyan-paaministeri-varoittaa-eurooppaa-tehkaa-jotain-ja-nopeasti-800-000-siirtolaista-on-tulossa/