Estä pakkosiirtosi käy äänestämässä EU-vaaleissa!

Suomeen ollaan muodostamassa hillopurkki hallitusta. Tämä merkitsee, että Suomen kansan aherruksen tuottama hillo lapetaan omiin suihin ja loput annetaan maahanmuuttajille.
Suomalinen veronmaksaja, eläkeläinen tai opiskelija joutuu ainoastaan purkkia täyttämään.

Suomen kasvukeskuksiin hillopurkki hallitus tulee tekemään tilaa maahanmuuttajille ja nykyiset asukkaat pakkosiirretään kuten Perussuomalaiset pois omista kodeistaan. Suomalaiset eivät pysty myöskään muuttaamaan PK-seudulle tai muihin kasvukeskuksiin, koska syrjään jäävät asunnot ovat menettäneet arvonsa. Maahanmuuttajat asuttavat asunnot, koska yhteiskunta maksaa heidän asumiskuliunsa. Näin tehdään omaisuuden siirto suomalaisilta veronmaksajilta asunnon omistajille.
SDP ja ay-liike omistaa suuren määrän asuntoja

Kepu lähti mukaan hillopurkki hallitukseen, koska Kaikkonen tietää entuudestaan, että säätiöiltä on saatavissa rahaa. Sipilä, joka ei ole ulkopuolisesta rahasta riippuvainen siirretään syrjään.
Suomalainen ainut mahdollisuus elää omassa isänmaassasi on käydä äänestämässä EU_vaaleissa Perussuomalaista.

1

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      124
      7764
    2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      41
      4461
    3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      43
      3998
    4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      409
      2067
    5. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      78
      1737
    6. Upea peppuisella miehellä

      Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
      Ikävä
      35
      1488
    7. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      32
      1487
    8. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      195
      1275
    9. Anteeksi kulta

      En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
      Ikävä
      12
      1148
    10. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      32
      1107
    Aihe