Kyllä vasemmisto pitää huolen ettei natoapinat pääse taas ryöstämään suomalaisten rahoja!
Knasa saa unohtaa hävittäjähankinnat USAsta!
4
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Nyt Arhimäki pää kylmänä kun viili pönttö ja satanen lisää köyhimmille ja sotahullut kuriin.
- Anonyymi
Ja muistakaa pitää se kokoomus siellä omassa häkissään ainakin alkuun tän 4 vuotta ja sitten katotaan jatkossa että jää lopullisesti unholaan!
- Anonyymi
Vasemmisto on aina valmis ryöstämään työteliäiden suomalaisten rahat veroina ja jakamaan ne loisille sekä pitämään rajat auki ja Suomen turvattomana.
- Anonyymi
SDP maksaa velkojaan ja yrittää vaikuttaa niin että koneet hankittaisiin ystäviltä.
No ei kaikki ole niin miltä päällisin puolin näyttää.
Jutut unohtuvat helposti eikä nykyjään juuri muistella miten joku demari jäi kiinni ei Ruotsissa lentokentällä rahasalkku mukanaan jolloin selvisi että rahat oli lahjoittanut läntinen tiedustelujärjestö taisi olla joku Cia?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1542505Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61764
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648