https://www.seiska.fi/Uutiset/Kohudemari-Hussein-al-Taee-loytyi-salassa-pidetysta-hoitopaikasta-juttu-luisti-ja-nauru
Mikäs on naureskellessa, 5 kk loma edessä ja sitten eduskuntaan.
Al-Taee naureskelee sairaalassa
23
56
Vastaukset
- Anonyymi
Onko sen vieressä istuva ISIS mies, kun naama sotkettu.
- Anonyymi
Eiku se on vielä paljon paljon maallemme vaarallisempi terroristi!
Antti Rinne!
- Anonyymi
Liksa juoksee ja hyvä lääkitys kyllä se naurattaa.
- Anonyymi
Al-Taee on todella sisäistänyt demariuden: miten elää muiden siivellä.
Ja paskainen nauru päälle.- Anonyymi
CMI Martti on hyvin opettanut, ota kaikki mitä lähtee ja kassan kautta.
- Anonyymi
Antaako kuvassa isku ohjeita kaverilleen?
- Anonyymi
Kohta viedään seiskan päätoimittajaa kävelylle pääministerin kanssa , sitten kuvataankin taas vaan Tauskia ja Sillanpäätä.
- Anonyymi
Ja kansa maksaa! Olisi edes yksityissairaalassa omaan laskuun.
- Anonyymi
onneksi saa ajaa taksilla valtion piikkiin sairaslomallakin, samoin ku Jani Toivolakin, taivat muutenkin olla läheisiä sukulaisia nämä kaksi turhaketta.
- Anonyymi
Hoito on selvästikkin tehonnut.Aina moititaan terveydenhoitoa ,mutta tehokasta on masennus katosi toltakin viikossa.
- Anonyymi
Jep. Toisaalta: Eikös masennuslääkkeet ala tehoamaan vasta aikaisintaan kahden viikon kuurin jälkeen? Joten: Se siitä ”masennuksesta” :/
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jep. Toisaalta: Eikös masennuslääkkeet ala tehoamaan vasta aikaisintaan kahden viikon kuurin jälkeen? Joten: Se siitä ”masennuksesta” :/
Sairasloma voi kuitenkin kestää kuukausia, vasta sitten on täysin toipunut.
- Anonyymi
Oman joukkonsa rikoksia suojelevat röyhkeät poliitikot käskyttävät Suomen viranomaisia, siinä on pakko vaikka ruskeaapjashaa juoleskella.
- Anonyymi
Kertoi naureskellen vaimonsa hakkaamisestako?
- Anonyymi
hölmöille äänestäjilleen.
- Anonyymi
Kuvahan on otettu suomalaisen menon taeeksi. Ottanut suomi24n oma paparasisti.
Natsi naureskelee.
- Anonyymi
Koska tutkitaan tämän opiskelut ja tutkinnot? Wikin mukaan on kovin kansainväliset "tutkinnot"...
"Hussein al-Taee opiskeli lukion jälkeen Vantaalla automaatiotekniikkaa, mutta kertoi lopettaneensa opinnot, koska ei kokenut voivansa näin parhaiten auttaa Irakin jälleenrakentamisessa. Hänet valittiin Irakin ulkoministeriön diplomaattikouluun. Al-Taee on opiskellut liiketaloutta ja kansainvälisiä suhteita Englannissa ja Suomessa sekä kauppatieteitä ja kansainvälistä politiikkaa Varsovassa.
Kauppatieteiden maisteriksi hän valmistui Varsovassa."
https://fi.m.wikipedia.org/wiki/Hussein_al-TaeeTuollaisia tutkintopapereita saa kymmenellä eurolla maailmalta kuten kaikki muutkin paperit...
Professori voi olla kuka vaan jos lapuista sen lukee- Anonyymi
Samanlaisia lukeneita koneinsinöörejä koko Itä- Helsinki pullollaan. Tätä tämä hallitsematon maahanmuutto tuottaa.
- Anonyymi
Ihan alkoi pelottamaan kun jihadisti on päässyt sairaalaan. Mitä jos sillä päässä ratkeaa ja se tekee hyökkäyksen sivullisia kohtaan. Ainakin veitseja ja sakset on laitettava osastolla piiloon.
- Anonyymi
Ärsyttävä
- Anonyymi
Eikö sairaalasta yleensä potkaista ulos kun ihminen alkaa istumaan sänkynsä reunalla. Miten naureskeleva ihminen yleensä saa olla vielä siellä? Vai onko diagnoosi jo niin vakava, että enää ei voi kuin nauraa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1433958Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3593064Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt142008Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa101705Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41139Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar69975- 71974
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23851- 71839
- 44794