Gangstalking

Anonyymi

Kuinka monen teidän targeted individual kohdalla ambulanssit / poliisit seurailevat teitä? Omalla kohdalla vartiointifirmojen tyypit seurailleet sekä usein ambulanssityypit jotka saattavat jäädä johonkin tienvarteen kyttäämään tai ajavat ohitse monta kertaa ja joskus lähteneet jopa seuraamaan kun ollut jonkun toisen henkilön auton kyydissä. Tässä pitää tietää se että tätä ei tapahdu 24/7 vaan pikemminkin kausikohtaisesti esim on ollut aikoja jolloin tätä katuteatteria ei harrasteta niin paljon mutta sitten kun luulee että se on ohi, he aloittavat taas ja todennäköisesti ns seurantahan on koko ajan päällä mutta häirintäkeinot vaihtuu kun huomaa ettei tehoa ja kun viranomaisilla / muilla vainoajilla on luppo aikaa niin sitten voi harrastella taas häirintää. Seuraavat kuin jotain rikollista, tekevät lapsellisia asioita joilla yrittää sekottaa pakkaa sekä tuhlaavat aikaa ja resursseja pakkomielteisesti. Tämä yhteiskunta on sairas kun sitä pyörittää tahot joiden kengille jos astut niin nämä mustalistaavat sinut ja tekevät näköjään kaikkensa jotta äänesi vaimennetaan tai vähintään menetät luotettavuuden muiden kanssaeläjien silmissä.

5

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      ”Stasin” suomalaisversio on tämä...lue persujen facesta myös vasemmistoväkivallasta... tulee osa totuus esille....

    • Anonyymi

      Olin viime viikolla lomalla n. 300.000 asukkaan kaupungissa Europpassa. Yhtenä päivänä vastaan tuli poliisipartio tai poliisiauto noin 8 kertaa, kun kävelin turistina ympäri kaupunkia koko päivän. Mikäpä siinä, ei haitannut minua. :) Securitasta tai muuta vastaavaa ei onneksi juurikaan näkynyt, eli siinä oli suuri ero Suomen toimintaan. Sama äänihäirintä tosin jatkui. Jos ajatteli jotain, purskahtaa lähellä oleva henkilö makeaan nauruun. Lentokentällä tosin turvatarkastuksessa paluumatkalla turvatarkastusportti piippasi, pyyhittiin kädet ja katsottiin käsimatkatavarat. Helsingin päässä jatkolennolle jouduin hakemaan matkalaukun ja viemään sen itse uudelle lennolle ja toisen kerran saman päivän aikana portti piippasi ja taas pyyhittiin kädet ja vyötärö, huhhuh! Mukamas satunnaistarkastus. No, asia taitaa vaan olla niin, että niitä oikeita epäiltyjä ja rikollisia on niin vähän, että niiltä loppuu työt, jos ei ole seurattavia henkilöitä systeemissä, joten tavalliset, kunnolliset ihmiset vaan systeemiin.

      Vuosia jatkunutta sähkönsirinää korvissa ulkomailla en huomannut. Kun istuin Helsingissä jatkolennolle alkoi taas tuttu, voimakas sähkönsirinä korvissa (ja jatkuu yhä tänään ja tuskin on loppumassa) Miten joku selittäisi tämän?

      Eilen illalla kotikaupungissani, kun pääsin kotiin kävin vielä vähän ulkoilemassa. Securitasauto ajaa heti ohi. Tänään ruokakaupassa securitaksen vartija kävelee läheltä. Muutenkin Suomessa on ruokakaupoissa käytössä joku juttu, joka saa aikaan hirvittävää jännitystä päähän. Viime viikolla ulkomailla sai käydä ruokakaupassa kuin ennen vanhaa, leppoisin mielin.

    • Anonyymi

      oliko eu maa missä olit.Todennäköisesti kaikissa eu maissa sama.Olis hyvä tietää miten on asiat ei eu maissa

      • Anonyymi

        On ollut esimerkiksi Intiassa paitsi syrjemmässä missä ei ollut verkkoa. Katveessa ei huudella. iis kunnon katveessa, nämä folio tms suojat eivät oikeasti auta yhtään.


    • Anonyymi

      Mielenterveys diagnoosit tätä suomen laivaa keinuttaa....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      117
      8063
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      135
      5353
    3. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      32
      3641
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      124
      3574
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      35
      2604
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1896
    7. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      357
      1544
    8. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      97
      1540
    9. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      70
      1406
    10. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1376
    Aihe