... antaisin ensimmäiselle, joka ehdottaisi ;) No en sentään, pitää toki olla semmoinen , joka sytyttää
Mikä valtava määrä seksuaalista energiaa meneekään hukkaan tässä parisuhteessa.
Ei minulle kukaan mitään ehdottele. Ehkä pitäisi käydä baareissa tai edes jossain muualla kuin Lidlissä ja citymarketissa. Miehet kyllä toisinaan jumiutuvat katseeseeni, kuulemma silmäni ovat maagiset, sanoi joku joskus nuoruudessani. Kukaan ei koskaan kuitenkaan yritä mitään.
En ole nuori enkä perinteisellä tavalla kaunis. Persoonallinen kylläkin. Mistä ihmeestä löytäisin rakastajan ? Tarvitsen jonkun, joka sytyttää, tietenkään kuka tahansa ei kelpaa. Miesmakuni on aika erikoinen. Pitkät, yli 190 cm mittaiset miehet kiehtovat. Nuorista en perusta, vain ikäiseni tai vanhemmat kiinnostavat ja olen jo aika vanha.
Treffiprofiilia olen joskus koittanut tehdä. Aivan outoja vastauksia tullut.
Olen ollut ilman seksiä niin monta vuotta, että...
8
89
Vastaukset
- Anonyymi
Samat olis ajatukset mut olen 10cm liian lyhyt
- Anonyymi
Sun ongelma on ihan joku muu, usko mua.
- Anonyymi
Käykö tasan 190cm? En ole mikään poikanen enää.
- Anonyymi
Ilmiöpöydällä olisit eduksesi. Ketä kuolaa nyt?
- Anonyymi
Mikä siinä seksistä on niin ihmeellistä, että joidenkin ajatukset pyörivät ainoastaan sen ympärillä? Läheisyyttä voi saada muutenkin, kuin toisen päällä tai alla makaamalla. Itse olen ollut seksiä ilman 9 vuotta, enkä ole kaivannut yhtään.
- Anonyymi
Kyllä minä sinuna lähtisin liikkeelle ja tutustuisin tuollaisiin miehiin. Ihan vaikka arkisesti käyt ottamassa oluen pari baareissa ja katsastat miestarjonnan. Sitten valitset mieleiseksi ja pyydät puhelinnumeron. Joskus voi pyytää ihan reilusti mukaan. Seksi tekee elämästä täydemmän ja vieläkin enemmän jos on jotain tunteita mukana. Heittäydy ja anna virran viedä.
- Anonyymi
Ootko käyny vokissa. Vois löytyä "rakastaja" ja tulinen jännä mies. Varo tosin ettei turpaa tule.
- Anonyymi
Missä ihmeen vokissa? Nyt on kyllä niin, että kommunikoin tähän ketjuun vastaajista suurimman osan kanssa täysin erillä suomen kielen versiolla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2324451Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii752874- 472403
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua431697- 781389
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘821176PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden137919- 64860
Sellainen tunne sydämessä
Että nainen olet kaivannut minua. Tai sanonko että oikeastaan koet sitä samaa nostalgiaa, kaipuuta ja mukavia muistoja,86854Annan meille mahdollisuuden
Olen avoimin mielin ja katson miten asiat etenevät. Mutta tällä kertaa sun on tehtävä eka siirto.Sen jälkeen olen täysil53842