Eikö nuo Kannawaylaiset jo tajua että kukaan ei jaksa niiden tunkemista joka keskusteluun. Jos vain yhtään on mahdollisuutta he tunkee sitä" Salve on auttanu mua" ja " hamppuöljy auttanu mua" jne.
Ryhmissä joku edustaja aloittaa muka kokemuskeskustelun ja siihen sitten muut tiimiläiset käy kommentoimassa paljastamatta kuitenkaan että kaikki on myyjiä.
Huvittavinta on että joku kehuu Kannawayta ja edustaja kamut käy kommentoimassa" onpa kiinnostavaa, laita mulle lisätietoa."" Kerropa lisää" "Huippua, mistä näitä tuotteita saa"😂
Kannaway pilaa someryhmät
Anonyymi
7
53
Vastaukset
- Anonyymi
Mistä sitä saa.
- Anonyymi
Heko heko
- Anonyymi
Täältä ainaski minä sain.
https://luonnollisesti.webnode.fi/tuotteet/- Anonyymi
HEKO HEKO
- Anonyymi
Onko ton öljyn kanna Guinesin kanssa kunnon sekoitusta. Mitä mikseriä käytät
- Anonyymi
Minulta saa Kannawayn tuotteita :)
- Anonyymi
Onpa kiinnostavaa, laita mulle lisätietoa."" Kerropa lisää" "Huippua, mistä näitä tuotteita saa?
Oon niin kovin mielenkiintoinen "bisnes" :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1512496Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637