Nyt louhimaan!
https://www.youtube.com/watch?v=jwcP2CoJz3s
Totuus on armoton
6
53
Vastaukset
- Anonyymi
Siis oliko tuo ensimmäisenä äänessä ollut pelle nyt tosissaan tuossa huumoripläjäyksessä?
Vai ovatko nuo molemmat ihan rehellisiä konnia? Kyllä se vuorinenkin taitaa tosissaan olla. vuorinen on käsittämätön typerä ja naiivi ihminen. Näkeehän sen miehestäkin, ei ole pystynyt käymään kouluja eikä hankkimaan itselleen mitään ammattia. Vuorinen on ollut jo useammassa kusetuksessa mukana ja ottanut kaikissa takkiinsa. Typerä kun on.
- Anonyymi
Me ei luvata mitään, mutta se on mahdollista
Miten niin mahdollista ? Sehän on mahdotonta. Vuorinen istuu vielä saman kuin kulta kaalislärvi. - Anonyymi
Katsoin videon ja yritin hahmottaa esiintyneitä henkilöhahmoja niihin raameihin mistä puhuivat. Ei oikein vakuuttanut.
"Maailmanvaluutan tuominen julkiseksi" (=?????) Entä nykyisen maailman kaikkien rahavarojen omistavat suvut?
Kyseisenlaiset klovnitko ovat tuomassa maailmalle uuden valuutan joka korvaisi nykyiset rahat?
Kyllä videolla taas esiintyi niin suomalaista junttien junttimaista porukkaa että.
Kuvittelevatko nuo pitkätukat ja lierihattupellet todella olevansa kykeneviä korvaamaan maailmassa jo toimivan valuuttajärjestelmän?
Nuo pojat voisivat mennä takaisin sinne ladon taakse rasvailemaan pappatunturiensa ketjuja.Kyllä se valitettavasti näin on. Nämä ihmiset ovat sieltä typerimmästä päästä, ovat naiiveja ja ignorantteja, nielevät kaiken kakistelematta. Ei koinismiin kukaan järkevä ihminen lähde mukaan.
- Anonyymi
Avotampio_ kirjoitti:
Kyllä se valitettavasti näin on. Nämä ihmiset ovat sieltä typerimmästä päästä, ovat naiiveja ja ignorantteja, nielevät kaiken kakistelematta. Ei koinismiin kukaan järkevä ihminen lähde mukaan.
Perusnegatiivinen ihminen olet sinä Tampio. Jäät Pa:ksi omaa tyhmyyttäsi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee632112Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."51765Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2331250En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin71940Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.58894Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki20842Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?111751Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin38688- 19686
Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun
mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?93679