Totuus on armoton

Anonyymi

6

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Siis oliko tuo ensimmäisenä äänessä ollut pelle nyt tosissaan tuossa huumoripläjäyksessä?
      Vai ovatko nuo molemmat ihan rehellisiä konnia?

    • Kyllä se vuorinenkin taitaa tosissaan olla. vuorinen on käsittämätön typerä ja naiivi ihminen. Näkeehän sen miehestäkin, ei ole pystynyt käymään kouluja eikä hankkimaan itselleen mitään ammattia. Vuorinen on ollut jo useammassa kusetuksessa mukana ja ottanut kaikissa takkiinsa. Typerä kun on.

    • Anonyymi

      Me ei luvata mitään, mutta se on mahdollista

      Miten niin mahdollista ? Sehän on mahdotonta. Vuorinen istuu vielä saman kuin kulta kaalislärvi.

    • Anonyymi

      Katsoin videon ja yritin hahmottaa esiintyneitä henkilöhahmoja niihin raameihin mistä puhuivat. Ei oikein vakuuttanut.
      "Maailmanvaluutan tuominen julkiseksi" (=?????) Entä nykyisen maailman kaikkien rahavarojen omistavat suvut?
      Kyseisenlaiset klovnitko ovat tuomassa maailmalle uuden valuutan joka korvaisi nykyiset rahat?
      Kyllä videolla taas esiintyi niin suomalaista junttien junttimaista porukkaa että.
      Kuvittelevatko nuo pitkätukat ja lierihattupellet todella olevansa kykeneviä korvaamaan maailmassa jo toimivan valuuttajärjestelmän?
      Nuo pojat voisivat mennä takaisin sinne ladon taakse rasvailemaan pappatunturiensa ketjuja.

      • Kyllä se valitettavasti näin on. Nämä ihmiset ovat sieltä typerimmästä päästä, ovat naiiveja ja ignorantteja, nielevät kaiken kakistelematta. Ei koinismiin kukaan järkevä ihminen lähde mukaan.


      • Anonyymi
        Avotampio_ kirjoitti:

        Kyllä se valitettavasti näin on. Nämä ihmiset ovat sieltä typerimmästä päästä, ovat naiiveja ja ignorantteja, nielevät kaiken kakistelematta. Ei koinismiin kukaan järkevä ihminen lähde mukaan.

        Perusnegatiivinen ihminen olet sinä Tampio. Jäät Pa:ksi omaa tyhmyyttäsi.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      231
      8993
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      120
      6429
    3. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      48
      5914
    4. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      32
      4130
    5. Mitä Ajattelit Kun Näit Kaivattusi

      Ensimmäistä Kertaa?
      Ikävä
      68
      3948
    6. Noloa että kaipasin sinua

      Toivottavasti et tunnistanut itseäsi. Ikävissään sitä on aika typerä.
      Ikävä
      33
      3249
    7. On niin vaikea olla lähelläsi

      En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na
      Ikävä
      28
      2865
    8. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      26
      2863
    9. Minne sä aina välillä joudut

      Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta
      Ikävä
      25
      2837
    10. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      47
      2720
    Aihe