Minulle tulee Halla-ahosta mieleen Adolf Eichmann, joka virkamiesmäisesti lähetti valtavia määriä ihmisiä kuolemaan.
Rotutohtori Halla-aho taas telkkarissa
16
<50
Vastaukset
Halla-aho on kuin Risto Ryti, jota kommarit ahdisteli.
- Anonyymi
...ja tarina jatkuu....Jussi haluaa naapurit kylään ilman viisumeja. Jotta silleen.
- Anonyymi
Jutta Urpilainen se vasta rotutohtori on. Muistatte varmaan Kokoolan isis-keikan Jutalta, jossa hän ja hänen avustajansa piti tilaisuuden, jossa pakkomamutus oli niin kiihkomielistä, että paikalle piti kutsua poliisit.
SDP se vasta rotutohtereita sisällään pitääkin, kuten Al-Taeen ja Jutta-Mengelen. Muitakin toki demareissa löytyy runsain mitoin.
- Anonyymi
Oliko tämä eichman joku kansallismielinen maahanmuuttokriitikko?
- Anonyymi
Eichman oli askenatsi. Moni muukin oli askenatsi, ei sen puoleen. Askenatsit olivat alkuaan finnougreja, kuten muinaiset 'hebrealaiset', joita sanottiin piruiksi aikoinaan. Hebrea on väännös ha- pirusta. Piruista kertovat monet kansantarinatkin, jotka juontavat ajalta, jolloin Suomea asuttivat oikeat suomalaiset, euripidit arjalaiset jurttaryssänsiitosten sijaan.
Hitler ja Stalin tosin suunnittelivat molemmat näiden jurttalaisten siirtämistä Siperiaan.
- Anonyymi
Minusta Jussi näyttää Suomen pelastajalta ja vapaussoturilta.
Antisemitisti-Eichmanneja löytyy SDP:n riveistä, on tosin nyt saikulla. Halla-Aho vastasi juontajan kysymyksiin totuuden mukaisesti, ja sai muiden puolueiden puheenjohtajat lähinnä naurunalaisiksi näiden koittaessa vastata juontajan kysymyksiin lähinnä järjettömillä selityksillään
Sääliksi käy Suomen kansaa jos Sipilän ja Rinteen kaltaiset pellet saavat johtaa maata seuraavat 4 vuotta lisänään nämä pienten puolueiden juoksupojat jotka koittavat nuolla näitä "johtajia" minkä kerkiävät päästäkseen hallitukseen mukaan?- Anonyymi
Roduillahan on valtavat geneettiset ja kulttuurihistorialliset erot, mitkä tosin on yritetty peittää multikulttuurihypetyksen alle. Natsit olivat kuitenkin ihan oikeilla jäljillä muinaisten aatelisten arjalaisheimojen ja viikinkien eli rusien suhteen. Gootit, vanait, jäämit, skyytit, juutit, eftaliitit joihin kuuluivat kusenitkin tai kusot, alanit jne. olivat kaikki Raamatussakin mainittuja Jaakobin heimoja tai niiden klaaneja. Vaikka roomalaiskatolinen jesuiittatiede selittää näiden heimojen olleen indoeurooppalaisia, ne olivat finnougreja-arjalaisia aina 1200-luvulle asti. Tosin joillain kieli vaihtui jo aiemmin, mutta tämä on sensuroitu ilmeisesti siksi, että arjalaiset sopeutuisivat paremmin retardien metsästäjäkeräilijätaustaisten kiipijöitten valtaan.
- Anonyymi
Muslimien omienkin tekstien mukaan Mahti tai Mahdi, joka tulee taistelemaan Jeesuksen ja Muhamedin kanssa, tulee pommittamaan/tappamaan musuja. En tiedä onko kyse Daesh-musuisra vai mistä. Muslimit kuitenkin odottavat Mahtia, joka on islamin profeetta tms.
- Anonyymi
Pakko näköjään käydä henkilön persoonallisuuteen kiinni, kun asioihin ei pysty.
- Anonyymi
Ja minulle tulee tästä aloituksesta mieleen ala-asteen äidinkielentunnit joilla opeteltiin piirtämään aakkosia perättäin kaunokirjoituksella. Sekin oli hyvin hyvin tylsää touhua.
- Anonyymi
Eihän sinulla voi koulusta muuta mieleen tullakaan kun et päässyt koskaan eteenpäin niistä ala-asteen asioista.
- Anonyymi
Euroopan juutalaiset eivät ole hebrealaisia vaan euroopplaisia käännynnäisiä. Juuri siksi Israelin valtio on feikki juttu koska maan perustivat eurooppalaiset käännynnäiset. Todellisia hebrealaisia ovat palestiinalaiset. Israel on apartheid-valtio.
- Anonyymi
Kannattaa hakea apua, voi olla tietysti jo myöhäistä.
Halla-aho oli älyllisesti valovuoden edellä muita. Rinne on enää korttelin päässä haudasta.
Demari tulee väittelyyn katkokävellen ja muisti pätkien!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M597219Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1223939Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v463856Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn542705Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e592275Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka362112KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2492032Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu21872Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj361680- 801362