Miksi yläpito - foorumin valvoja - sallii erikoisesti tällä foorumilla Venäjän ulkomaanpolitiikan mustamaalaamista ja valheelisen tiedon levitämistä.
Miten Venäjän politiikalla olisi kytköksiä Perussuomalaiset puolueeseen. Kielteistä yhteyttä.
Miksi ylläpito sallii ?
5
63
Vastaukset
Valitettavasti tämä "ylläpito" taitaa olla nykyisin enemmänkin "robottitekniikkaa" jonka saa "rämpyttämällä" ilmianto nappia poistamaan kirjoituksia. Niitä ei taida mikään ihminen enää sen jälkeen tarkistella. Häiriköllä on aikaa näköjään "rämpyttää" sitä nappia ja poistaa omien spämmiensä tieltä asiakirjoituksia.
- Anonyymi
Ettei vain ylläpidossa olla vihervasureita???
- Anonyymi
Siltä vaikuttaa.
- Anonyymi
Petteri Orpo, Juha Sipilä ja joku puolue, jonka nimen olen jo LEIKISTI unohtanut hyväksyivät Nord Stream 2 hankkeen, joka sitoo Euroopan Venäjän vallan alle.
Lipponen ja pari muuta kaveriaan tienasi ihan kivat rahat kaasuputkella.
Nythän USA haluaa liittää nordstream 2 Venäjän vastaisiin talouspakotteisiin.
Saksa on aika riippuvainen Venäjän kaasusta, mitenköhän talouspakotteita tällä kertaa noudatetaan? Ja miten kävi Putinvastaisuuden?
Lipponen ja pari muuta kaveriaan tienasi ihan kivat rahat kaasuputkella.
Nythän USA haluaa liittää nordstream 2 Venäjän vastaisiin talouspakotteisiin.
Saksa on aika riippuvainen Venäjän kaasusta, mitenköhän talouspakotteita tällä kertaa noudatetaan? Ja miten kävi Putinvastaisuuden?
Venäläinen kaasuputki toi lähes miljoonaa euroa Rönnholmin ja Lipposen pankkitilille. He ovat Venäjän juoksupoikia, mutta medialle tämä ei merkitse yhtään mitään. Jos joku perussuomalainen poliitikko olisi todistetusti saanut idästä euronkin, älämölö olisi valtava.
Kepun Esko Aholle ja Matti Vanhaselle pitäisi kanssa esittää se Miltä nyt tuntuu? kysymys. Ja Merkelin junaileman ydinvoimasta luopumisen yhteys kaasuputkihankkeeseen kanssa EU:n nimissä tutkittava ja kovaa koppia Merkkelille jos mitään vehkeilyä ilmenee.
https://www.suomenuutiset.fi/halla-aho-petteri-orpolle-eurovaalitentissa-oletko-kuullut-sellaisesta-kokoomuspoliitikosta-alexander-stubb-aanekkaasti-vaati-viisumivapautta-venajan/ - Anonyymi
Miten kaasuputki sitoo euroopan Venäjään?
Venäjä maksaa viulut, ja jos ei kiinnosta, pitää euroopan päässä kraanan kiinni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad611189- 42891
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että332664- 51651
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116626- 51618
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 93600
- 75576
- 56564