Jos kuka kaipaa Raamatun UT mukaisesta...

kaikille hyväksi Kristillisyydestä, asiallisesti ja rakentavasti keskutelumahdollisuutta, niin ainoa oikea osoite lieneee...http://www.suomenkristityt.foorumimme.com
2200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vielä herätykseksi muistuttaen, kun näyttää että väki edelleenkin täälläkin nukkuu, elää maailmallisuuden unelmissaan, mitään kaikille hyväksi Raamatun UT mukaisesta Kristillisyydestä tietämättöminä!

(Herättelevä)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kaikille hyväksi Kristillisyydestä, asiallisesti ja rakentavasti keskutelumahdollisuutta, niin ainoa oikea osoite lieneee...http://www.suomenkristityt.foorumimme.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu