Minkä ihmeen takia suominaisten pitää alkaa vehtaamaan näiden etelän hetelmien kanssa? Onko vaikea ymmärtää mitä kunniamurha, lasten silpominen jne tarkoittaa? Pitääkö ongelmia tietoisesti lähteä hakemaan?
Ei ole rasistinen viesti. Jos joku loukkaantuu tästä niin ylläpito voi poistaa. Tämä viesti edustaa realismia huumorin varjolla....eli jos joku loukkaantuu hedelmä-sanasta niin voi vaihtaa sen tilalle esim. timantti-sanan
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/e3ad1539-245e-488d-8ada-80558a927cd2
Onko vaikea ymmärtää
16
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Se on se karvanjuuren kutina! Kun suomipojat eivät jaksa kiinnostua sukupuolineutraalista , lettunaamaisesta ja röyhkeästä Suomi suvakista niin jokuhan se täytyy löytyä raapimaan.
- Anonyymi
Siksi, että persureppana ei kiinnosta. Kun ei tosiaan ole parempaa tarjolla. Pitäisikö katsoa peiliin vai alkaako Persut nyt säännöstelemään naisten vapautta? Laitetaanko huntu meidänkin naisten päähän?
Sanoisin, että syy on muualla kuin naisessa. Jos tarjolla on vain peräkammaripoikia niin sitten vaikka Intiasta.
Näin se menee.- Anonyymi
Meinaatko oikein että Suomessa ei ole kuin peräkammarin poikia? Teille suvakeille ei varmaan olekkaan! Helsingissä esim on tosi paljon kauniita, naisellisia ja itsestään huolta pitäviä fiksuja ja hoikkia naisia isolla ännällä! Tasokas mies ottaa mielummin sellaisen kuin jokaisen matun alla maanneen muiden jämän, kaikenmaalman mielenilmauksissa möykkäävän itsestään liikoja luulevan lentokone seisojan tai vitunvirkkaajan.:) Matutkin käyttää näitä iineksiä vain yhteen tarkoitukseen, ne on muut naiset joista tulee miehelle vaimo.
- Anonyymi
Eikö suomessa ole muita miehiä kuin persuja? Esim suvakki teroja? Tai viherpiipertäjiä? Tai kissantappajademareita? Vai eivätkö hekään halua sinulta sitä yhtä, tai enää mitään.
- Anonyymi
Mugta Guppako siellä taas vaihteeksi anonyymina suomalaismiestä herjaamassa?
- Anonyymi
Se johtuu siitä yksinkertaisuudesta, junttimaisuudesta ja äärettömän suuresta tyhmyydestä.
Minkäs sille voi, kun on niin rappeutunut prsjalka, että luulee hetelmien halusta tulevan kiinni. Kysehän on aina edunvalvonnasta, tietyllä tavalla.
Gaabriel, tule takaisin, jne. kaikkihan sen syyn tietää, ja ne jotka ei tiedä, arvaavat. - Anonyymi
Niinpä. Ensin naisemme ovat ainakin omen sanojensa mukaan taistelleet kovasti saadakseen tasaveroisen aseman miesten rinnalla. Ja jopa ylikin!
Sitten monet naisistamme alentuvat vapaehtoisesti muslimiehen kotiorjaksi??? Naisen logiikka taas huipussaan... ;-)- Anonyymi
Vielä tuon kiiman jollain lailla ymmärtää ,mutta tuo pallinaamapottunokan burkhaan pukeutuminen on jo niin vastenmielistä roolileikkinä että oksat pois! Mitä ne suvakit oikein luulee, naiset , siis oikeat muslimit,lähi-idässä henkensä kaupalla yrittävät päästä eroon tuosta miesten omaksi edukseen keksimästä alistus keinosta ja täällä joku suttura, tasaarvoisessa ja turvallisessa ympäristössä kasvanut nainen kehtaatkin halventaa tuollalailla naisen asemaa ja tasa-arvoa! Muutenkin jotenkin naurettavan näköistä kun sieltä tiukan huivin keskeltä loistaa se
peruna ja kaksi ripsetöntä tihrusilmää ! Ihkua,vai mitä:))))))
- Anonyymi
Naiset tietää, miltä musta tuntuu.
- Anonyymi
Nyt ollaan tosi huolestuneita isis vaimojen asemasta.
Lapsiasiavaltuutettu vertasi heidän lapsiaan Ruotsiin sodan aikana lähetettyjen lasten asemaan.
Jo on aikoihin eletty.
Kaikenmaailman tehtäviin valitaan henkilöitä joilla ei ole historiasta mitään käsitystä. - Anonyymi
Sosioekonomiselta tasoltaan alhaiset yksilöt haluavat repäistä ja saada huomiota osaksensa. Näennäinen ennakkoluulottomuus, rohkeus ja silmien ummistaminen faktoilta. Sama ilmiö kuin heissä jotka hakeutuvat murhamiesten seuraneideiksi. On erilaista, on rohkeaa, kunnes tulee puukkoa kylkeen. Sekin on vain rakkautta ja välittämistä, kun ei tökännyt puukolla johonkuhun muuhun. Erilaisuus houkutti jo sota-aikana, samoin 52 olympialaisten aikana.
Elämänsä voi pilata lukemattomien eri tavoin. Jännämiesten parisuhteiden jälkihoidosta ei kirjoiteta kirjoja.- Anonyymi
Loistava kommentti! Kiitos!
- Anonyymi
Kuuluuko islam muka sivistysvaltioihin?
- Anonyymi
Sää ny hullujas kyselet.
Tottakai kuuluu - siinä misssä muutkin uskonnot. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sää ny hullujas kyselet.
Tottakai kuuluu - siinä misssä muutkin uskonnot.Sää ny hulluja vastailet! Onhan toi ny vittumainen naisia alistava uskonto.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sää ny hulluja vastailet! Onhan toi ny vittumainen naisia alistava uskonto.
Juu, ei ole ainuttakaan muslimivaltiota, joka ei sorra tyttöjä ja naisia.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p455080Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1131604Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "481289Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella101209- 131143
81-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171027Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy76989Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v3925Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah59795Junan alle
Kuka päätti tai yritti päättää päivänsä jäämällä junan alle ja aiheutti sen takia veturikuskille ja muille traumat..?27773