Onko Näkkäläjärvi piilopersu?

Taitaa olla.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siltä vaikuttaisi

Äänestä

Kun ootte noin tyhmiä, niin selvästi ootte punaviherhippihyppi rotua. Olette siinä kyselyiässä.

Äänestä
  • Vihapuhetta

    Äänestä

Onneksi on muitakin ehdokkaita. Kannattaa tutustua seuraavan ehdokkaan ajatuksiin. Suomi tarvitsee hänen laistaan asioista järjellä ja selvää ottaen politiikkaa tekevän. Sellaisen joka pystyy näkemään sekä EU:n hyvät että huonot puolet Suomenkannalta.
https://www.piiakurki.fi/politiikka

Kyseisellä ehdokkaalla ei ole mitään tekemistä tämän viestin kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Taitaa olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu