- hullujenhuoneen toimistosta valmistuu monimiljonäärejä ,-vastakin sieltä lähti eläkkeelle yks antti toistakymmentä miljoonaa rikkaanpana.
'Poliisilaitoksella on otettu käyttöön venäläiset otteet, ja aivovammapotilasta valmistuu liukuhihnalta. -tiedoksi vaan.
Ihmisoikeus tilanne tiedoksi Suomessa
1
121
Vastaukset
- Anonyymi
30v jatkunut ongelma poliisissa. Nuorena miehenä pokasin neidon paarista oli ällikällä lyöty kun näki normi miehen. Aamulla sanoi pakkaavansa nostavansa kytkintä poliisi miesystävänsä luota. Tarkka mitta ei sanonut mutta 1-3 cm välillä tä'lläisten ainut toivo saada nainen on poliisin uniformu. Valintakriteerit eivät ole muuttuneet tälläisella varustetut ova kyllä rasismillaan paljastaneet vehkeensä mutta minkäs teet ku enemmistö samaa kastia.
Kukaan nistä ei toimi kuin mies käyvät ylivoimalla yhden kimppuun ja miehisyys ei riitä kotiosoitteeseen saakka.
Poliisi oli Kauhajoki Seinäjoki akselilta.
Mikään ei muutu ennnen kuin poliisin täytyy antaa kotiosoitteensa yhteishenki miehiä vastaan asemilla jatkuu ja jatkuu oikeasta syystä rasitien selusta on turvattu muurari tuomareita myöden..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi335128Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan2744970Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä554446Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos692425Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt461858Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu281804Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont201767Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi791713Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva141552- 1051476