SAKSALAISTEN MIELESTÄ ISLAM EI KUULU SAKSAAN.

https://www.kansalainen.fi/saksalaisen-tv-kanavan-kyselyssa-lahes-kaikkien-vastaajien-mielesta-islam-ei-kuulu-saksaan/
Saksalaisen TV-kanavan kyselyssä lähes kaikkien vastaajien mielestä islam ei kuulu Saksaan.
7114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei kuulu mihinkään Euroopassa. Kunhan saataisiin ihan selkeä linjaveto, mikä on uskonto ja mikä taas ei ole. Voiko tuollainen viha-ja väkivaltaideologia olla Jumalasta, eipä tietenkään ! Kun linjaveto tulisi, myös tabu tuollaisen "uskonnon" harjoittamiseen lopetettaisiin.

Äänestä

Täällä suomessa on vielä pitkä matka siihen että suurin osa kansasta tajuaa tämän, ainoastaan Persut ovat tämän ajatuksen takana olleet jo pidemmän aikaa!

Äänestä
  • Niin ja toiset samanlaiset äärioikeistolaiset ryhmät kaikkialla Euroopassa. On totisesti ilo sydämelle niiden tuleva yhteistyö. Ja mitä enemmän niitä rajoitetaan, sensuroidaan ja agendaa hankaloitetaan, sitä suuremmaksi niiden suosio käy. Niin suuri osa nukkuvia on löytänyt niistä totuuden.

    Äänestä

Eihän islam kuulu Länsimaiseen elämäntyyliin. Pysykööt siellä Lähiidässä vaan kivikautishuumassa.

Äänestä

Pahaksi täytyi taudin päästä ennen kuin ihmiset alkoivat tajuamaan.
Kun vuosia sitten kirjoiteltiin lehdissä joensuulaisessa korisseurassa pelaavien amerikkalaisperäisten afroamerikkalaisten saamasta nimittelystä, niin sanoin, ettei ihonväri vaan ns. (niin sanottu) uskonto. Ko. jätkät eivät olleet muslimeja.

Minulla oli liiketuttavia mm. Saksassa ja Englannissa. Jos silloin 80-luvulla olivat häiriöt havaittavissa ja lisääntyminen ennakoitavissa.

Olen Suomessa ollut tiiviissä kanssakäymisessä kahden oikeasti kotoutuneen hepun kanssa. Kun on lapsena aivopesty niin se on lopunikäinen tauti, useimmilla.
Onhan toki mukava elää vankassa käsityksessä, että muut kuin muslimit ovat pelkkää paskaa ja kelpaavat vain pantaviksi piioiksi ja jätkät rengeiksi.

Äänestä

Islam ei kuulu minnekkään. Saatanan saastainen uskonto

Äänestä

Jospa historiaa ei voi kuitata vapaaehtoisella olankohautuksella?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.kansalainen.fi/saksalaisen-tv-kanavan-kyselyssa-lahes-kaikkien-vastaajien-mielesta-islam-ei-kuulu-saksaan/
Saksalaisen TV-kanavan kyselyssä lähes kaikkien vastaajien mielestä islam ei kuulu Saksaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu