Viestit ei lähde sähköpostista, miksi?
Viestit ei lähde
7
98
Vastaukset
- Anonyymi
Eipä lähde niin. Ei ole lähteneet koko päivänä. Pyörittää ikäänkuin lähettääkseen ja sitten aikakatkaisu kun palvelinta ei tavoiteta. Kokeiltu 4 eri selainta ja 3 eri laitetta. Mikä mättää?????
- Anonyymi
niinpä .
sama vika
- Anonyymi
Juu ei lähtenyt täältäkään. Onneksi on muitakin mailipalveluja.
- Anonyymi
Joo ei toiminut viime yönäkään... Ylläpito aloitti mm-juhlinnan jo etuajassa ja lähti baariin... Ehkä tämä ongelma korjaantuu tiistaina, kun alkavat mm-krapuloistaan palailemaan työpaikalle korjailemaan ongelmia...! Muiden viestit sentään tulevat läpi...
- Anonyymi
Ettekö te raukat jo vihdoin usko.
Vaihtamalla paranee. - Anonyymi
Minulla viestit lähtee mutta tämän ja viime vuoden puolella on tullut " Undelivered Mail Returned to Sender " ilmoituksia niin ettei viestit aina mene perille varsinkaan kun lähetän viestin johonkin gmail osoitteeseen tai suomalaiseen yritykseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-599327Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1036578Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain1266320Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1724895- 1694688
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.943273- 1702391
- 652258
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1632214- 572037