Pikkuhousuista kiinnostuneita täällä? Käytetyistä. Olen 24v lähihoitaja pk seudulta. Maksu tilille, lähetän ilmatiiviissä pussissa kirjeessä sinulle. 25e vuorokauden jalassa olleet, 10e lisävuorokaudesta. Pissatut / masturboidut ja pillulimat niihin pyyhitty 35e. Seksi elämäni aktiivista, yhden yön panoja sekä muutama vakipano. Seksin jälkeiset, ilman pesuja jalassa olleet 55e, vakipanojen kanssa ilman kumia joten mällit saa valua pikkareihin ja yhden yön panojen kanssa menee joskus ilman kumia. Tiedot esim minkä maalaisen kanssa on pantu saat tietoosi. Myös toiveet otetaan mielellään vastaan.
Ihana plussa vielä: saatavilla myös homopojan mällisiä pöksyjä, älä ujostele kysyä.. xoxoxo
[email protected]
Laita viestiä niin tehdään yhteistyötä ;)
Pikkuhousuja ja homopojan mällejä xoxoxo
2
73
Vastaukset
Anteeksi!
Osoite meni väärin. On outlook.com
Eli [email protected]Eilen illalla harrastin exän kanssa seksiä, laukesi sisääni ja lähti suihkuun.
Vielä yhden orgasmin hoitelin itselleni sormin sillä välin. Pesulla en käynyt, vedin pikkuhousut jalkaan ja aloin nukkumaan.
Nyt samoilla pikkareilla matkalla töihin.
Voin tipauttaa nämä sinulle tulemaan, laita vain viestiä. :)
-kettukarkki
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567805Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675901Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615380Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515283Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084622Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1072333Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e31216Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol41175Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa371026Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko43974