On hauska nähdä kuinka Hakkarainen erottuu edukseen kaikissa tilanteissa.
Muut yrittävät esittää fiksua, mutta Hakkarainen vaan on eikä esitä.
Hävettääköhän noita muita?
Hakkarainen on todellakin perussuomalainen kuten 95% suomalaisista.
PS Hakkarainen TV:ssä paras
14
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Muut on selvästi ihan tyhjän höpöttäjiä, paljon sanoja, eikä asiaa nimeksikään.
Hakkarainen sanoo yhellä lauseella koko totuuden, ja sekös RÄKÄNOKKIA täryyttää, etteivät jakkaralla meinaa pysyä.Vitutti katsoa tuota ylenannin ohjelmaa jossa Teuvolle ei annettu suunvuroa, nämä tyhjänpäiväiset räkänokat pietikäinen, niinistö, pekkarinen ja heinäluoma saivat meuhkata jotta räkä lensi suusta, mutta Teuvon puheenpäälle huudettiin jatkuvasti, eikä puheenvuoroja annettu. Vaikuttaakin siltä jotta persujen korkea kannatus vituttaa yleläisiä kuten sekoomusta ja kepuleitakin !
Late Lapista.
- Anonyymi
Kepu putoo kokonaan pois seuraavissa vaaleissa Sinisten kohtalo.
- Anonyymi
Niinpä niin, kyllä hän tulee tosiaan erottumaan edukseen Brysselissä. Ehkä pääsee Junckerin kanssa samaan pöytäänkin.
Että piti tämäkin vielä nähdä huohhh. - Anonyymi
Hakkarainen voi helposti päästä koko EeUun presidentiksi ! Silloin joutuu punaviherSEKASOTKUN JÄRJETTÖMÄT HYYSSÄÄJÄT LIPISKOIMAAN OMAT SOPPANSA.
- Anonyymi
Nämä neljä typerystä ylemmyydentunnossaan vielä alkoivat oikein urakalla neuvon ja opastavan Teuvoa siitä, mikä on oikeaa ajattelua. Hakkarainen tyynellä olemuksellaan tosiaan pesi nuo suu vaahdossa vouhkaajat mennen tulleen.
- Anonyymi
Hakkarainen neuvottelee Junckerin pöydän alle.
- Anonyymi
Teuvo totesi Orbanin haastattelun jälkeen olevansa hänen kanssaan samaa mieltä asiasta. Muut käänsi asian niin että Teuvo kehuu Unkarin poliittista tilannetta. Jos Orban sekoaisi ja vaatisi että Unkari täytetään maahanmuuttajilla ja toteutetään Vihreiden sekopäiset ilmastotavoitteet niin eipä näitä Unkarin poliittinen tilanne haittaisi.
- Anonyymi
Hakkaraisella on tervettä järkeä, muut puhuu diibadaabaa, samaa puhetta vuodesta toiseen.
- Anonyymi
Hakkarainen on tehnyt oikeita töitäkin.
Teuvo ei halua että Suomesta tulee luminen Afrikka siksi Teuvo menee Brysseliin jarrumieheksi !
- Anonyymi
Taitaa Hakkaraisen tiedot Unkarista olla vähäiset. Jos toimittaja ei olisi aktiivisesti esittänyt Hakkaraiselle kysymyksiä, hän pyysi oma-aloitteisesti puheenvuoroa vain muutaman kerran.
Oli se Hakkaraiselle noloa, kun hänellä ei ollut sanottavaa ei perehtyneisyyttä - Anonyymi
Tenu-Teukka on aina tv:ssäkin vähintään pienessä kännissä.
- Anonyymi
Olisiko Hakkaraisen pitänyt päälimmäisenä huutaa,kun Heinäluoma puhui itselleen komissaarin paikkaa, siitähän tuossa oli kysymys.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7202870Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3572537Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o452308Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä262282Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581868Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu181399Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise121392- 721303
- 551250
Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?91229