Mistä gigolo?

Anonyymi

Olen 24 vuotias nainen ja haluaisin ensimmäisen kokomuksen miehen kanssa (olen ollut aikaisemmin monien naisten kanssa). Olen jo pidemmän aikaa tapaillut naista jonka kanssa on tullut mieleen, että kolmenkimppaa olisi kiva kokeilla, mutta emme pääse yhteisymmärrykseen tavasta etsiä kolmaspyörä.
Tälle toiselle naiselle käy ainoastaan laadukas maksullinen mies (jolta saa terveen paperit yms), mutta vaikka kuinka koitan googletella, niin en löydä mitään ilmoa maksullisista miehistä. Mistä niitä löytyy?
Ja nyt puhun laadukkaista, eli täysin terveistä, ystävällisistä ja ymmärtäväisistä (joka osaa lopettaa sillä punaisella sekunnilla, kun niin halutaan).

14

2352

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tiedän yhden tapauksen kyllä. Ei mikään virallinen gigolo, mutta toteuttaa "hoitoja" jos nyt vaikka niin sanoisin ;)
      Käyttänyt itse palveluita häneltä.

    • Anonyymi

      Eikö ole mitään paikkaa missä olisi heidän ilmoituksia? Kuvallisia ja hyviä profiileja? Olen maksava asiakas, niin ei kauheesti inspaisi lähteä kissojen ja koirien kanssa etsimään jos jostain joku löytyisi.

    • Hah..Mikä kenellekkin tarkoittaa täysin tervettä..
      Luuletko sinä pöljä löytäväsi täysin terveen miehen jostain mieshuorasta:D

      Ihan taviksillakin herpes löytyy 85% ja hpv- virukset 85% ihmisistä kaiken muun paskan lisäks....

      Te nyt tosin olette kantajia jo ennestään, et lienee se ja sama.

    • Anonyymi

      Peräkammarista löytyvät parhaimmat gigolot!!!;D

      • Anonyymi

        Ne vaan ei ymmärrä naisten päälle.


    • Anonyymi

      Missä päin olet, katso profiili mie täältä ja ota yhteyttä. Moi ja hyvää kesää jos ei tavata:)

    • Anonyymi

      täällä ois 24v terve neitsyt ja kuolen halusta päästä kokeilemaan seksiä, ots yhteys jos haluut kokeilla nii voidaan tavata eka kahdestaan ja sitten mahdollisesti voidaan ottaa myös sun tyttökaveri mukaan jatkossa :)

      • Anonyymi

        Olettaisin, että aloittaja kaipaa OSAAVAA miestä eikä sellaista että homma menee reisille.


    • Jännä juttu! Pitää olla maksullinen "gigolo", jolla on terveen paperit, mut sitten on ihan normaalia raastaa baarista joku randomi himaan ja sekstailla. Pieni ristiriita! =D Uskoisin että hyvä ja kokenut, ja puhdas sälli löytyy helpomminkin, kuin vieläpä maksaa siitä! =D

    • Anonyymi

      Miespalveluita tarjolla 100% luottamuksella ja tyytyväisyystakuulla;) 0465476634

    • Anonyymi

      Heinolan Rane on etsimäsi. Ilmoittelee tällä sivustolla. Rane nussii keskelle klitorista ja hyväilee naisen eturauhasta. Siihen ei moni mies kykene.

    • Anonyymi

      Mulla ois kiva kämppä, kaikenlaisia hierontaleluja ja pehmeitä sitomis liinoja, jolloin toisen teistä saisi sidottua odottamaan vapaan kaksikon kiihkoa ja hyväilyjä. Molemmat reiät hieromasauvoilla hitaasti liukkarin kera, omalta puolelta miehistä hellyyttä ja osaavia lantionliikkeitä. Näin Helsingissä.

    Ketjusta on poistettu 28 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      119
      3694
    2. Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd

      Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai
      Maailman menoa
      27
      2760
    3. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      7
      2465
    4. Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa

      Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl
      Maailman menoa
      126
      2328
    5. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      8
      2084
    6. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      37
      1667
    7. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      58
      1076
    8. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      36
      1000
    9. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      75
      974
    10. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      48
      918
    Aihe