Mistä gigolo?

Anonyymi

Olen 24 vuotias nainen ja haluaisin ensimmäisen kokomuksen miehen kanssa (olen ollut aikaisemmin monien naisten kanssa). Olen jo pidemmän aikaa tapaillut naista jonka kanssa on tullut mieleen, että kolmenkimppaa olisi kiva kokeilla, mutta emme pääse yhteisymmärrykseen tavasta etsiä kolmaspyörä.
Tälle toiselle naiselle käy ainoastaan laadukas maksullinen mies (jolta saa terveen paperit yms), mutta vaikka kuinka koitan googletella, niin en löydä mitään ilmoa maksullisista miehistä. Mistä niitä löytyy?
Ja nyt puhun laadukkaista, eli täysin terveistä, ystävällisistä ja ymmärtäväisistä (joka osaa lopettaa sillä punaisella sekunnilla, kun niin halutaan).

14

2650

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tiedän yhden tapauksen kyllä. Ei mikään virallinen gigolo, mutta toteuttaa "hoitoja" jos nyt vaikka niin sanoisin ;)
      Käyttänyt itse palveluita häneltä.

    • Anonyymi

      Eikö ole mitään paikkaa missä olisi heidän ilmoituksia? Kuvallisia ja hyviä profiileja? Olen maksava asiakas, niin ei kauheesti inspaisi lähteä kissojen ja koirien kanssa etsimään jos jostain joku löytyisi.

    • Hah..Mikä kenellekkin tarkoittaa täysin tervettä..
      Luuletko sinä pöljä löytäväsi täysin terveen miehen jostain mieshuorasta:D

      Ihan taviksillakin herpes löytyy 85% ja hpv- virukset 85% ihmisistä kaiken muun paskan lisäks....

      Te nyt tosin olette kantajia jo ennestään, et lienee se ja sama.

    • Anonyymi

      Peräkammarista löytyvät parhaimmat gigolot!!!;D

      • Anonyymi

        Ne vaan ei ymmärrä naisten päälle.


    • Anonyymi

      Missä päin olet, katso profiili mie täältä ja ota yhteyttä. Moi ja hyvää kesää jos ei tavata:)

    • Anonyymi

      täällä ois 24v terve neitsyt ja kuolen halusta päästä kokeilemaan seksiä, ots yhteys jos haluut kokeilla nii voidaan tavata eka kahdestaan ja sitten mahdollisesti voidaan ottaa myös sun tyttökaveri mukaan jatkossa :)

      • Anonyymi

        Olettaisin, että aloittaja kaipaa OSAAVAA miestä eikä sellaista että homma menee reisille.


    • Jännä juttu! Pitää olla maksullinen "gigolo", jolla on terveen paperit, mut sitten on ihan normaalia raastaa baarista joku randomi himaan ja sekstailla. Pieni ristiriita! =D Uskoisin että hyvä ja kokenut, ja puhdas sälli löytyy helpomminkin, kuin vieläpä maksaa siitä! =D

    • Anonyymi

      Miespalveluita tarjolla 100% luottamuksella ja tyytyväisyystakuulla;) 0465476634

    • Anonyymi

      Heinolan Rane on etsimäsi. Ilmoittelee tällä sivustolla. Rane nussii keskelle klitorista ja hyväilee naisen eturauhasta. Siihen ei moni mies kykene.

    • Anonyymi

      Mulla ois kiva kämppä, kaikenlaisia hierontaleluja ja pehmeitä sitomis liinoja, jolloin toisen teistä saisi sidottua odottamaan vapaan kaksikon kiihkoa ja hyväilyjä. Molemmat reiät hieromasauvoilla hitaasti liukkarin kera, omalta puolelta miehistä hellyyttä ja osaavia lantionliikkeitä. Näin Helsingissä.

    Ketjusta on poistettu 28 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kunnissa - siis myös kaupungeissa - viihtyvät ovat kommunisteja

      Nehän ovat osa yhteiskunnan tuottamia instansseja, joista on vain haittaa veronmaksajille ja yrittäjlle, kuten ollaan ve
      Kommunismi
      13
      2970
    2. Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset

      Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U
      Maailman menoa
      46
      1961
    3. Iski taas katumus kun en jutellut sun kanssa

      Silloin kun halusit. Mutta en enää voi sille mitään, en saa muutettua sitä hetkeä..
      Ikävä
      141
      1743
    4. SDP todellisuudessa pahin pettäjä koskaan - se syyllistyi valtiopetokseen 1918

      kun aloittivat kapinan maan laillista valtiojärjestystä vastaan. Punaiset saivat tukea Neuvosto-Venäjän bolsevikeilta,
      Maailman menoa
      101
      1743
    5. Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia

      joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin
      Maailman menoa
      81
      1469
    6. Uusi mahdollisuus

      Mitä tekisit toisin, jos saisit siihen mahdollisuuden?
      Ikävä
      71
      1016
    7. Martina Aitolehti murtui Erikoisjoukoissa Matias Petäistön käsittelyssä - Tästä oli kyse

      Yksi Erikoisjoukot-kauden julkkiskisaajista on yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti. Aitolehti on pärjän
      Tv-sarjat
      11
      938
    8. Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?

      Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä
      Sinkut
      188
      924
    9. Tiedätkö hänen pituuden??

      Et tiedä!!
      Ikävä
      58
      840
    10. Poliisioperaatio

      Pääsiäisenä...... ja sit kahvila suljettu???
      Somero
      18
      804
    Aihe