Olen 24 vuotias nainen ja haluaisin ensimmäisen kokomuksen miehen kanssa (olen ollut aikaisemmin monien naisten kanssa). Olen jo pidemmän aikaa tapaillut naista jonka kanssa on tullut mieleen, että kolmenkimppaa olisi kiva kokeilla, mutta emme pääse yhteisymmärrykseen tavasta etsiä kolmaspyörä.
Tälle toiselle naiselle käy ainoastaan laadukas maksullinen mies (jolta saa terveen paperit yms), mutta vaikka kuinka koitan googletella, niin en löydä mitään ilmoa maksullisista miehistä. Mistä niitä löytyy?
Ja nyt puhun laadukkaista, eli täysin terveistä, ystävällisistä ja ymmärtäväisistä (joka osaa lopettaa sillä punaisella sekunnilla, kun niin halutaan).
Mistä gigolo?
14
2777
Vastaukset 14
Tiedän yhden tapauksen kyllä. Ei mikään virallinen gigolo, mutta toteuttaa "hoitoja" jos nyt vaikka niin sanoisin ;)
Käyttänyt itse palveluita häneltä.- Anonyymi
Eikö ole mitään paikkaa missä olisi heidän ilmoituksia? Kuvallisia ja hyviä profiileja? Olen maksava asiakas, niin ei kauheesti inspaisi lähteä kissojen ja koirien kanssa etsimään jos jostain joku löytyisi.
Hah..Mikä kenellekkin tarkoittaa täysin tervettä..
Luuletko sinä pöljä löytäväsi täysin terveen miehen jostain mieshuorasta:D
Ihan taviksillakin herpes löytyy 85% ja hpv- virukset 85% ihmisistä kaiken muun paskan lisäks....
Te nyt tosin olette kantajia jo ennestään, et lienee se ja sama.- Anonyymi
Peräkammarista löytyvät parhaimmat gigolot!!!;D
- Anonyymi
Ne vaan ei ymmärrä naisten päälle.
- Anonyymi
Missä päin olet, katso profiili mie täältä ja ota yhteyttä. Moi ja hyvää kesää jos ei tavata:)
- Anonyymi
täällä ois 24v terve neitsyt ja kuolen halusta päästä kokeilemaan seksiä, ots yhteys jos haluut kokeilla nii voidaan tavata eka kahdestaan ja sitten mahdollisesti voidaan ottaa myös sun tyttökaveri mukaan jatkossa :)
- Anonyymi
Olettaisin, että aloittaja kaipaa OSAAVAA miestä eikä sellaista että homma menee reisille.
Jännä juttu! Pitää olla maksullinen "gigolo", jolla on terveen paperit, mut sitten on ihan normaalia raastaa baarista joku randomi himaan ja sekstailla. Pieni ristiriita! =D Uskoisin että hyvä ja kokenut, ja puhdas sälli löytyy helpomminkin, kuin vieläpä maksaa siitä! =D
- Anonyymi
Miespalveluita tarjolla 100% luottamuksella ja tyytyväisyystakuulla;) 0465476634
- Anonyymi
Heinolan Rane on etsimäsi. Ilmoittelee tällä sivustolla. Rane nussii keskelle klitorista ja hyväilee naisen eturauhasta. Siihen ei moni mies kykene.
- Anonyymi
Mulla ois kiva kämppä, kaikenlaisia hierontaleluja ja pehmeitä sitomis liinoja, jolloin toisen teistä saisi sidottua odottamaan vapaan kaksikon kiihkoa ja hyväilyjä. Molemmat reiät hieromasauvoilla hitaasti liukkarin kera, omalta puolelta miehistä hellyyttä ja osaavia lantionliikkeitä. Näin Helsingissä.
Ketjusta on poistettu 28 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1171604
Poutalan onnettomuus
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/ministeri-mika-poutala-vakavassa-onnettomuudessa/9375980 Kumma kun jutussa ei manit1111222- 101186
- 681124
Olen pahoillani
Olen mokannut pahasti ja pilannut sinun ja monen muun ihmisen maineen. Anteeksi. Muutan toiselle paikkakunnalle. Hyvästi561006Missä on Sofia Virta? Loistaa poissaolollaan Erikoisjoukot uudelta kaudelta
Vihreiden puheenjohtaja, kansanedustaja Sofia Virta pääsi otsikoihin, kun tieto hänen osallistumisestaan Erikoisjoukot-k55998Onko sinulla vihan tunteita
Minua kohtaan? Haluatko kostaa jotakin tai tehdä pahaa? Voit tähän sanoa ihan luottamuksella.131896Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a402849- 73824
Naisen kimppuun lenkkipolulla
Poliisin tietojen mukaan noin 30–40 vuotias ulkomaalaistaustaisen näköinen mies kävi naisen kimppuun yllättäen Rentukant64792