yhä useampi ei pysty lukemaan
kaikista tulee juntteja
4
96
Vastaukset
Ympäristössämme lisääntyneet mikrosäteilyt,radiotaajuiset viestintätaajuudet (2G,3G,4G.Wi-Fi,5G) taitavat vaikuttaa H.A.A.R.P.:n ohella myös aika paljon puhekeskukseemme ja muutoinkin aivojemme toimintaan tai toimimattomuuteen.
Joten pieni takapakki ois paikallaan näissä tekniikan ihmeellisyyksissä.. ennenkuin me muut teemme liian ison taantumisen..
Ja onhan tuolla aika iso kasa aikuisia pienen kapulan kanssa taantunut ties kuinka taakse.... Anteeksi nyt vain jos joku tuli loukatuksi, mutta todetkaa itse liioittelenko...- Anonyymi
Mitenkä haarp nyt tähän liittyy? tyypit luettelee aina listan kaikkea liirum laarumia ja joka kerta lista on pidempi, mutta perusteita väitteille ei ole missään.
- Anonyymi
Tää niin sataa meidän Persujen laariin!
- Anonyymi
Olis edes salaliittoja, eikä tämmösiä 5g-haarp-littumaa-psykoosioksennusta. Salaliitotkin on jo ihan pilalla. Hävetkää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.359814- 415354
- 434993
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk2033841- 133373
- 443158
- 312926
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise692582- 442573
- 562473