Tunteet pois ihmisiltä ja gs:ää

Anonyymi

Moniko tunnistaa tunteiden pyyhkäisyn? Tehdään noin 5 minuutin jälkeen, kun on ollut normaalitilassa. Esim. Lähdin juuri pienelle iltakävelylle ennen nukkumaan menoa. 5 min. sain nautiskella kesäillasta, kunnes se hirvittävä tunteiden pyyhkäisy taas tehtiin ja samassa oli myös gs-tapainen show ja äänihäirinnät pystyssä. Toinen esim. lähdettiin kerran työporukan kanssa viettämään iltaa. Istututtuani minibussiin ja kun oltiin saatu pienet, kylmät siiderit, sitä rentoutta ja kivaa olotilaa kesti 5 minuuttia, kunnes pyyhittiin tunteettomaksi!! Ne laittaa ihmisen helvettiin, valitettavasti, joku on mennyt keksimään tollasen systeemin ja sitä kohdistetaan joko valittuihin ihmisiin tai kaikkiin :(

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mielisairaudesta voi parantua.

      Mutta ensimmäinen askel on otettava itse, ja myönnettävä että kyseessä on sairaus eikä vaino ja haettava apua.

      Valinta on sinulla; haluatko kärsiä lopun elämää vai nauttia elämästäsi.

    • Anonyymi

      Kun eivät nuo toimi niin sitten pillereitä lisäksi. No ei toimi vielä sekään. Kai seuraava hoito on aseen piipusta. Kyllä oikeistokapitalistilahtarilla aina jokin "hoito" on tarjota.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      75
      4537
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      106
      3781
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      142
      3473
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      37
      1970
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1921
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1229
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      120
      1050
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      131
      963
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      933
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      837
    Aihe