Apon lopettamisen jälkeen...

Kuinka nopeasti akne palaa takaisin? Kun semmoisia kokemuksia on nähty/kuultu että suurimmalla todennäköisyydellä finnit palaavat apon jälkeen. Kokemuksia kuinka nopeasti?
2341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

omalla kohdallani noin parin viikon päästä kuurin loputtua alkoi finnejä ilmaantua entiseen tahtiin:(

Äänestä

no tuota... itselläni meni kyllä päälle kahden kuukauden ennen kuin finnejä alkoi taas tipahdella...melkein kolme kuukautta, ellen nyt ihan väärin muista. toiv. sinulla menee yhtä pitkään, tai tietenkin pidempään! :) tsemppiä:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kohta loppuu apo.... kirjoitti:

Kuinka nopeasti akne palaa takaisin? Kun semmoisia kokemuksia on nähty/kuultu että suurimmalla todennäköisyydellä finnit palaavat apon jälkeen. Kokemuksia kuinka nopeasti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu