Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Fantasy gloryhole, parasta anonyymiä seksiä naiselle...

Laittakaa nyt ihmeessä Suomeenkin sellainen paikka, jossa nainen voi täysin anonyymisti harrastaa seksiä. Olen käynyt Euroopassa noissa seksiclubeissa ja sieltä löytyy. Siis sellainen juuri vyötärön mentävä aukko seinässä, josta jalat napaa myöten toiselle puolelle. Sukat ja korkkarit jalkaan, hameen tai mekonkin voi jättä päälle, jos haluaa. Pikkarit kantsii otta pois.

Yksityisclubeihin on oltava suosittelija ja mentävä verikokeisiin, ennen kuin pääsee sisälle. Vastaavasti siellä voi sitten paneskella ilman kortsua, niin kauan kuin vain haluaa... ja monen kanssa. Ja täysin anonyymisti.
9<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Yes, toi on hyvä. Saako sinne ottaa oman miehen mukaan ?

Äänestä
  • Niinpä, oma ukkosi saa panna sua anonyymisti, se on jännää.

    Äänestä

Katsoin netistä nopeasti tuon, onhan noita. Ihan kivaa varmaan, jos tuollaista anonyymiä seksiä kaipaa. Ihan oikeesti, uskaltaisitko paneskella ilman condomia ? Jotenkin tuntuu hurjalta touhulta, vaikka kuinka testattaisiin, kaikki taudit ei näy, ainakaan heti noissa testeissä.

Äänestä

Huhuu... aloittaja, kerro lisää. Oletko kokeillut tuota fantasy Glorea. Miltä tuntui, oliko morkkis jälkeenpäin. En varmaan haluaisi kokeilla, mutta ajatus kyllä kiihottaa.... Mimu 41v.

Äänestä
  • Kannattaa kokeilla ainakin kerran, niin sitten tietää, onko se sun juttu.

    Äänestä

  • Minusta ainakin on kivaa. Vaikka noita miehiä ei näe kasvokkain, niin sessio ja myös "työkalu" on erilainen. Joku nuolee ( huh), joku kokeilee sormella, joku tulee suoraan sisään, jollakin kestää vain minuutti ja toisella kymmenen. Jollakin on alussa puolijäykkä ja kovenee vasta sisällä. Joku haluaa ehdottomasti olla eka ja toiselle parasta on jälkiliukkaat. Jne.

    Koko ajan voi keskittyä vain omaan tuntemukseensa, ilman, että näkee hikisen naaman tai vartalon. Tai kuulee ähinän. On vai kalu sisälläsi, ei muuta. Joissakin paikoissa on mahdollista ottaa se oma ukkokin siihen viereen pitämään kädestä, jos pelottaa. Jos antaa panna paljaalla, kannattaa varata pieni pyyhe... muutaman session jälkeen alkaa valua ulos ja ainakin minusta ei ole kivaa, kun sperma valuu sukille.

    Mä käyn tuollaisisa paikoissa siksi, että olen monelle tuttu julkisuudesta ja haluan täydellisen anonyymisyyden. Ja kun kohta sitäkin kysytään, niin olen avioliitossa (miehen kanssa).

    1Äänestä

  • Saako siellä niin montaa kuin haluaa ? Minkä ikäisiä miehet ovat ?

    Äänestä

  • Saa siellä, menee paikalle klo 20.00 ja on klo 03.00 asti. Kyllä kaluja riittää, jos paikat kestää. Nuoria miehiä pääasiassa.

    Äänestä

Kuulostaa todella kivalle tuollainen gloryhole. Haluaisin ehdottomasti kokeilla, mutta kondomia käyttäen. Minkä nimisiä klubeja suosittelet? Oletko ollut klubeilla esim Amsterdamissa tai Tukholmassa? Miten sinne voi mennä, jos en tunne ketään jäsentä, joka voisi suositella?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Laittakaa nyt ihmeessä Suomeenkin sellainen paikka, jossa nainen voi täysin anonyymisti harrastaa seksiä. Olen käynyt Euroopassa noissa seksiclubeissa ja sieltä löytyy. Siis sellainen juuri vyötärön mentävä aukko seinässä, josta jalat napaa myöten toiselle puolelle. Sukat ja korkkarit jalkaan, hameen tai mekonkin voi jättä päälle, jos haluaa. Pikkarit kantsii otta pois.

Yksityisclubeihin on oltava suosittelija ja mentävä verikokeisiin, ennen kuin pääsee sisälle. Vastaavasti siellä voi sitten paneskella ilman kortsua, niin kauan kuin vain haluaa... ja monen kanssa. Ja täysin anonyymisti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu