nyt peitelty ja funtsattu mitäköhän sanotaan , sitten päädyttiin tähän helpoimpaan eli sairaskohtaus ,?niin päästään ohi kyselijöiltä, vaikka uutisten lukijat syyn arvaa vaikka ei Loirin poikaa tunnekkaa ,,onko se liikaa kertoa totuus, ?
Loirin perheen draamaa on
19
92
Vastaukset
- Anonyymi
Antakaa omaisten surra rauhassa!!!!
- Anonyymi
Asiaton aloitus koska ei kuulu yleiselle keskustelupalstalle setviä asiaa. LOPETTAKAA.
- Anonyymi
Itse ovat taiteilija Turhapuro ja muut Loirit julkisuuteen itseään tyrkyttäneet .
- Anonyymi
Juu sairauskouhtaus varmaan mutta mikäköhän sen aiheutti. Mitä näitten julkkisten delaamista on seurannut niin pumppu on monesti pettänyt kun on jotain mömmöjä vedetty.
- Anonyymi
Millä Kassis-Ainon opetuslapsi V-M selittää nämä tragediat sielunvaellusoppinsa mukaan? Huono karma?
- Anonyymi
Hommassa on jotain hämärää...
- Anonyymi
Susta vaan tuntuu niin, olmi.
- Anonyymi
Minusta vesku on jees.
Paljon on mies meille antanut.
Annetaan surujen tulla, paljon oli iloakin
R. I. PVesku oli jees silloin kun teki lauluja Eino Leinon teksteihin - ne ensimmäiset biisit. Sen jälkeen Herra onkin mennyt ja tehnyt överiksi kaiken!
- Anonyymi
Joo meidän ei tarvii tästä asiasta enempää keskustella. Annetaan omaisten surra rauhassa. Mitäs me sillä voitetaan vaikka miten tarvittaisiin. Jaksamista omaisille.
- Anonyymi
Asiaa.
- Anonyymi
Läheiset ovat vielä shokissa. Ehkä haluttiin rauhoittaa arvuuttelua esim itsemurhasta.
Ruumiinavauksen tulokset tulevat myöhemmin. Nyt voimavarat menevät hautajaisjärjestelyihin ja surun kestämiseen. - Anonyymi
Sairauskohtaukseen kaikki ihmiset kuolee. Mutta pitäisi kertoa mikä sairaus henkilöä vaivasi ennen kuolemaa.
- Anonyymi
Vanhuuteenkin kuollut saa sairauskohtauksen ja kuolee.
- Anonyymi
Harvemmin terveenä kuollaan muuten kuin jossakin onnettomuudessa.
- Anonyymi
Voisitteko jo lopettaa tapauksella mässäilemisen?
- Anonyymi
Totuuksia on silloin jo aika monta, ota se mikä sopii parhainten sulle.
- Anonyymi
Noin yleensä, eikö huumeet voi aiheuttaa sairaskohtauksen?
- Anonyymi
Ottamatta kantaa kyseisen henkilön kuolinsyyhyn niin nuorempikin ihminen voi menehtyä yhtäkkiä jos on joku perussairaus joka ei näy päällepäin. Vaikka synnynnäinen sydänvika.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1361260
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34801Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46587- 14570
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä25531Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad25528Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott29516- 23476
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver14471Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .14462