Minkälaista on pihliksessä.Onko rauhallista soppea kesäpäivän vietttoon yliikäiselle ja ylipainoiselle.Autoton kun olen niin ei muualle viitsi lähteäkkään.
Pihlajasaari
13
416
Vastaukset
- Anonyymi
Kiinnostaisi itsekin tietää. En ole koskaan käynyt mutta suunnitelmissa olisi
- Anonyymi
niin onko pihliksessa ollut ketään tänä vuonna? pitääkö meri kylmänä?
- Anonyymi
Lauantaina kävin ja melkoinen tuuli, naturistipuolella oli vaan huoltomiehiä mönkijöiden kanssa.
- Anonyymi
Se naisille aidattu alue vie parhaat paikat.
- Anonyymi
Onko Pihliksessä naiset rajattu omalle alueelleen??? Eikö siellä enää olla naiset ja miehet vapaasti sekaisin?
- Anonyymi
Ei ole rajattu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole rajattu.
Ei olekaan. On aidattu sellaisella metalliverkkoaidalla. Vihreää aitaa. Kummasti vaan tuntuu miehiä häiritsevän.
- Anonyymi
Kumma kun ei mitää asiaa tule vaikka väkeä lienee paljonki.
Joitai paikoilt juttua tulee useinki toki jotkut käyvät omaa monologiaansa siellä. - Anonyymi
Kiinnostaisi minuakin ; ) Itse 53 ukkomies, kelpaisiko seura?
- Anonyymi
Brasilialaisnaisen tutustuminen Helsingin Pihlajasaaressa sijaitsevaan nudistirantaan oli ahdistava kokemus, Helsingin Sanomat uutisoi.
Brasilialainen Camilla Loreta oli lähtenyt Helsingin Pihlajasaaren nudistirannalle ystävänsä kehotuksesta, HS kirjoittaa. Ystävä oli kertonut, että rannalla voi olla myös alasti.
Brasilialainen ei kuitenkaan ehtinyt olla rannalla kuin hetken, ennen kuin ensimmäinen mies lähestyi häntä. Nainen kuvailee lähestymistapaa hieman aggressiiviseksi.
– Hän tuli liian lähelle ja puhui koko ajan suomea, Loreta kertoo Helsingin Sanomille.
Pian tämän jälkeen Loretaa lähestyi toinen mies. Molemmat miehet pysyttelivät kuitenkin hänen lähituntumassaan ja tuijottivat, nainen kertaa tapahtunutta.
Ahdistavilta tuntuvien tuijotusten takia Loreta päätti lähteä paikalta.
– Menin piiloon pukeutumaan ja kun katsoin taakseni, näin miehen, joka viimeisenä lähestyi minua, masturboivan kauempana. Samalla hän tuijotti minua.
– Se oli todella kamalaa. Olin siellä yksin ja lähes alastomana. Minua pelotti, Loreta kertoo lehdelle.
Brasilialaisnainen ilmoitti tapahtumasta hätäkeskukseen. Helsingin poliisi on vahvistanut, että maanantaina on tehty ilmoitus itsensäpaljastajasta Pihlajasaaressa. Miestä etsittiin saaresta tuloksetta.- Anonyymi
Suomipojat näki ekan kerran tummeman tytön nakuna... ja ei kun tönkköön suomalaiseen tapaan,kun ei osata sanaakaan englantia,niin tottakai
-TUMPULLE...😆 - Anonyymi
Juuri noiden örveltäjien takia se aidattu alue tehtiin sinne. Tosin ei se aita kuin noin puolitoista metriä korkeaa teräsverkkoa eikä haittaa näkyvyyttä.
- Anonyymi
Ei kaikkien hienohelmojen ja pyhimysten kannattaisi mennä saarelle ollenkaan, kun siellä ihan totta voi nähdä toisen ihmisen alastomana, eikö olekin kamalaa. Johan sitä on hätäkeskukseen soitettava, kun kullitkin heiluvat jo ihan hajuetäisyydellä! Herranjumala, kyllä on varmaan kamalaa. Itse siellä käyneenä olen todennut todellisuusen olevan aika kuollutta, harvoin näkee mitään elävää lihaa. Suosio meni aitojen myötä, nyt kun ihmiset on kuin eläimet korkeasaaressa.
Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit775914KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti2774806Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja202598Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei282513Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT961579Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro151439- 1051377
Olen ihmetellyt yhtä asiaa
Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm1281316seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen
Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa1081274Rötösherra käräjillä
Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu191231