Niin oman turvallisuuden vuoksiko ajetaan taksills 200-300metriä!!. Verorahoilla mistähän pitäis ajatella!?.
Taksilla ajot
Anonyymi
4147
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
On nää melkoisia sikoja! Tietysti se on hyvä ajella ilmaseks taksilla niin paljon kun huvittaa. Ja kaikki muut edut vielä päälle. Kyllä näihin veroeuroja riittää.
On muitakin etuja, ja aika paljonkin.
https://www.youtube.com/watch?v=E0chWt8HA3Q
Ollaanpa itse henkilöstä mitä mieltä tahansa, niin faktat puhuu puolestaan.
Luulisi että suht.koht hyväpalkkaiset kansanedustajat voisivat itse pulittaa omasta pussistaan esim salimaksut ym, - niin pitää muiden työtätekevien veronmaksajienkin tehdä.
Eikö kansanedustajilla oo mitään moraalia?
Maksattavat muilla.
Sanoa läsäyttihän se pohjoisen pojanretale, että oon tullut tänne taksilla ajelemaan enkä töitä tekemään! On meillä todellakin KANSAN edustaja, per..kle!
Yleislakko!