Laittakaas hakaneuloja naamaanne oikein reilusti ja tatuoinnit näkymään, että saa katujen varsille kerääntyneet 100 000 hesalaista töllistellä kummajaisia.
Helsingissä ensi viikolla friikkisirkus
Anonyymi
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
On nähty jo, ramadanin päättymisen kunniaksi itiksessä toikkaroi hameisiin pukeutuneita muslimiäijiä osalla värjätyt parrat ja jokin vati päässä.
Ehkä vinksahtaneista on vähemmän haittaa yhteiskunnalle, kun ne kootaan yhteen paikkaan.
Pysyvä järjestely voisi olla että ne viedään pysyvästi jollekin Suomenlahden ulkoluodolle
Ahvenanmaalle niitä aikoinaan vietiin molempia sukupuolia ja ovat lisääntyneet mutta unohtaneet millä perusteella niiden esivanhemmat ovat kyseiseen friikkisirkukseen joutuneet ja nyt kuvitelevat olevansa ylitse muiden.
Hesalaiset on juntteja.
Joku päästään eläkkeellä oleva stadilainen punkmuusikko alkoi vittuilemaan tatuoinnista, tyyppi oli itse hakattu ihan täyteen kaikenlaista variksenpaskan näköistä töherrystä, kaula ja naama ihan täynnä tatuointeja, vittuilee silti pösilöksi jos jollain on yksikin tatuointi.
Kuvitteli kai olevansa kova poika, käsivarret ainakin olivat kuin viiliä purkin ulkopuolella, hytisevää valkoista löllöä :D
mikä tämä festivaali oikein on ? aika jännää kun en 4 viestinkään jälkeen ymmärrä ? punkkarien vuosikokous ? anarkistien vuosikokous ? syrjäytyneiden vuosikokous ? väkivaltavankien joukkovapautus ? Woodstock-juhlat?
kertokaa nyt sivullisellekin edes jotain faktaa mitä ensi viikolla helsingissä on oikein tulossa ?
Seksuaalisesti kieroonkasvaneiden vuosikokous.
Punkkua ja pilveä, lisänä myös outoja asuja.
ehkä tällekin tapahtumalle etsitään suojeliaa,
Pedikset ovat kovin yliedustettuja homojen ja muiden kieroon kasvaneiden joukossa jos jossain muussa ryhmässä olisi pedofiileja yhtä paljon olisi kyseinen ryhmittymä jo aikoja sitten kielletty lailla mutta jostain oudosta syystä poliitikot hyväksyvät kaikki homojen teot.
Hollannista lasten hyväksikäytön vapauttaminen lähti ja levisi Saksaan. Suomessa ajetaan vähän hillitymmin, mutta selvästi.
Pääpaikka on vihreä Jyväskylä
Oli metka aikoinaan siinä skesishowssa kun punkkariksi pukeutuneella Heikki Kinnusella oli valtava hakaneula pään läpi...:D