Jumalien ILMIANTO-kanava

Anonyymi

Olen monen muun kanssa joutunut Jumalien yms. VALE-ILMIANTO-hyökkäilyn kohteeksi ja UHRIKSI! Omalla kohdallani se on jatkunut jo yli 13,5 v, viimeisen vuoden aikana erityisesti lisää vain tiivistyen.

Ovat esittäneet minua vaikka minkälaisena, esim. Antikristus-ehdokkaana, she-male-friikkinä, hyväksikäyttäjänä (pahimmilla ilmaisuilla ja ulkonäköni esittelyllä nämä kaikki, ja satoja kertoja tällaistakin), likimain Hirviönä, TÄYSIN kajahtaneena sekopäänä (pahimmilla diagnooseilla, JOITA voi ihmistä kohtaan käyttää, jatkuvaa tämäkin), YLIPÄÄTÄÄN, että olen vähintään YRITTÄNYT jotain laitonta tai olen ongelma, JOSTA pitää PÄÄSTÄ EROON!

Näillä asioilla, keinoilla Jumalat ALOITTIVAT apocalyptiset Aikansa, kuten on profetioitu jo Ajat sitten (mm. Inka-kalenterin loppumis-ajankohtaa hyväksikäyttäen)! Ja HÖLMÖT ovat uskoneet, ottaneet EDES osviittaa ihmistä kohtaan tällaisia ilmoituksia!

Minutkin VAIN valittiin tuohon kaikkeen OSAAN, v. 2005-2006 Erään Jumalan Oman ilmoituksen (telepaattinen) perusteella : "Minä uhraan hänet (nimeni mainiten)!) Ja vain sen tähden, etten ENÄÄ alkanut Jumalien TOSI tiukkoihin vaatimuksiin uskon asiissa (entinen oikeanl. uskova ihminen).

Paljastan KAIKEN uskon, Jumalien yms. ja yhteiskunnan ASIOISTA lähiaikoina!

0

56

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Lataus pakkaskelissä

        En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
        Hybridi- ja sähköautot
        116
        4456
      2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

        Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
        Maailman menoa
        62
        2567
      3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

        Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
        Maailman menoa
        80
        1665
      4. Kyllä mä suren

        Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko
        Ikävä
        6
        1123
      5. Jos vielä joku päivä nähtäis...

        Miten suhtautuisit minuun, mies?
        Ikävä
        66
        864
      6. Nyt se on varmaa kuntajakoselvitys

        Ensi viikolla tuöee kuntaministeri ulos ja kertoo asiasta.
        Ähtäri
        21
        843
      7. Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi

        Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu
        Ikävä
        118
        823
      8. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

        kuka rakastaa ja ketä ?
        Ikävä
        40
        806
      9. Olisin valmis tutustumaan uudelleen

        En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.
        Ikävä
        50
        789
      10. Tiedät sen

        Esitän välinpitämätöntä, mutta en ole sitä oikeasti.
        Ikävä
        62
        768
      Aihe