al-taee arka aihe

Ylläpito hylkää heti,jos jotain mainii tästä liiparista.Onkohan herra tehnyt jotain väärää,kun ylläpidolle niin arka aihe.Onko tämä palsta mennyt kukkahattu täti linjalle ei mitään voimasanoja ei saa käyttää.
Sanan vapaus ei toimi.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ih onv äri, oik ea ma a, is la m. Siinä taikasanat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ylläpito hylkää heti,jos jotain mainii tästä liiparista.Onkohan herra tehnyt jotain väärää,kun ylläpidolle niin arka aihe.Onko tämä palsta mennyt kukkahattu täti linjalle ei mitään voimasanoja ei saa käyttää.
Sanan vapaus ei toimi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu