Muskelipellet

Miksei julkisuudessa ikinä kerrota että kaapin kokoisten ihmisten muskeleita ei saada pelkällä treenillä ja rahkalla vaan hommaan tarvitaan myös hormonia ruiskusta? Ois kiva kun nuo karjut puhuisivat ihan täyttä totta.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No pari naista kun pieksee paukku päissään. Unohtuu aineiden käyttö

Äänestä

Aloittaja tuon jo kertoo. Mitä muuta julkisuutta siihen enää tarvitaan. Säälikäämme noita harhautuneita bodaajia.

Äänestä

justiin tulin solariumista kun pelkään aurinkoa...mitää en oo ottanu..en,kerro niille markku? harts sport....en muuta....

Äänestä

Seinäjoki sta pöpiyttä?!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miksei julkisuudessa ikinä kerrota että kaapin kokoisten ihmisten muskeleita ei saada pelkällä treenillä ja rahkalla vaan hommaan tarvitaan myös hormonia ruiskusta? Ois kiva kun nuo karjut puhuisivat ihan täyttä totta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu