Olen huomannut, eikö eu standardien mukaan tulisi mainita että ”juoma saattaa aiheuttaa potenssin kasvua”?
Terveisin, Seisottaja
Terveisin, Seisottaja
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
https://www.getroman.com/romanhood/vitamins-sex-supplements/
Ainakaan yötä vasten noita ei kannata juoda.
Raaka valkosipuli se vasta seisottaa. Syöppä esim. 3 valkosipulinkynttä silputtuna veden tai täysmehun kanssa päivässä ja tuoreita mintunlehtiä useampi päälle hajut poistamaan, niin seisoo keski-ikäiselläkin kuin kakskymppisellä konsanaan.
Neitsytoliiviöljy ja granaattiomenat vaikuttavat myös positiivisesti erektioon ja haluihin. Löytyyköhän muita hyviä luonnollisia keinoja näiden kolmen lisäksi?
Valkosipulipuristeista en ole havainnut olevan apua..
Kolme kyntä kun syö ,niin saa seisotella yksikseen .Ei pääse viittä metriä lähemmäs yhtäkään morsianta.
Sisältääkö muuten vihreä tee kasviestrogeeneja kun sen säännöllisempi nauttimenen näyttää liittyvän seksihalujen sekä verenkierron vähenemiseen puntissa "katkarapuilmiö"?
Oluessa on B-vitamiinia, siksi sitä varmaan seisoo aina koko seuravaan päivän krapulassa
Olut on estrogenisoiva aine, naisistava vaikutus ja sen huomaa ; iso maha ja pillikäsivarret ja -reidet typillisesti miehellä - testot down!
Seisoo ihan kiitettävästi ilman mitään taikavoimia ja valkosipulia en syö.
jos laitat auton tankkiin hiekkaa, auto seisoo
jos syöt hiekkaa, sinäkin seisot tai kaadut