Kauhea onnettomuus!

Voihan pylly! Astraaliraappahousuihini tuli reikä. Mikä nyt neuvoksi? Mitä raamattu opastaa korjaukseksi? Uusiakaan ei enää saa, koska universumin ainoa raappahousuräätäli menehtyi Epytgin vitsauksissa.

8

68

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Homoille loppu lähenee!

      • Ota henkistyttetty homoperäpuikko, niin paranet, eikä sinun tarvitse pelätä lopun lähenemistä.


    • Anonyymi

      Kehoittaisin sinua viemään ainutlaatuiset raappahoususi mitä pikimmin vatikaaniin, missä paavi aivan omakätisesti sijoittaa ne panssarilasiseen vitriiniin muiden reliikkien viereen. Tietysti hän nuuhkaisee niitä ensin, todetakseen reliikin aidoksi ja siunaa ne sitten neljästi ennen sijoittamista vitriiniin, joka lukitaan kolmella eri lukolla, joihin on eri avaimet jokaiseen. Nimittäin hänellä itsellään ja kahdella luotetulla kardinaalilla.

      • Tuo voi olla edessä. Ainoa toivo taitaa olla, että jos henkisttyttyneet jt-arkleogookit löytävät vielä löytymättömiä todisteita vielä kaivamattomista kaivauskuopista pyhältä maalta, ja niissä sattuu olemaan esimerkiksi Kaiffaan tai aaprabamin raappahousut. Mutta vähäinen on toivo. Nyyh.
        Pienenä lohdutuksena voi todeta, että ei se reikä sittenkään niin hirveästi vaikuta pyllykaasun kvaliteettiin. Onaniaan apokryyvikirjassa on paikkausohje, jota täytyy kokeilla. Siinä käytetään niintä, purppuraa ja myrrrhaa. Enään tarvitsis ruveta löytään neula heinäsuovasta jostain pyhän maan alueelta tai Kärsämäeltä.


      • Anonyymi
        kookoo2 kirjoitti:

        Tuo voi olla edessä. Ainoa toivo taitaa olla, että jos henkisttyttyneet jt-arkleogookit löytävät vielä löytymättömiä todisteita vielä kaivamattomista kaivauskuopista pyhältä maalta, ja niissä sattuu olemaan esimerkiksi Kaiffaan tai aaprabamin raappahousut. Mutta vähäinen on toivo. Nyyh.
        Pienenä lohdutuksena voi todeta, että ei se reikä sittenkään niin hirveästi vaikuta pyllykaasun kvaliteettiin. Onaniaan apokryyvikirjassa on paikkausohje, jota täytyy kokeilla. Siinä käytetään niintä, purppuraa ja myrrrhaa. Enään tarvitsis ruveta löytään neula heinäsuovasta jostain pyhän maan alueelta tai Kärsämäeltä.

        Tuostapa tulikin mieleen, kun tänään on se Pride-päiväkin ja Kärsämäen sikaloissa on suorastaan ruuhkaa, niin kannattaa kysellä sieltäpäin, jospa joku olisikin löytänyt sikopahnoista sinulle muinaisen neulan jossa olisi vielä ehjä silmäkin. Et sitten aio luovuttaa raappahousujasi paavin hoteisiin, sen paremmin kuin jehovallekaan!!


    • Kahdesta en luovu: peräilmasta ja astraaliraappahousuistani. Kun hätä on suuri, on apukin lähellä. Kiitos ilmeisen kokemusperäisestä vinkistä. Täytyy laittaa ilmoitus neulasta Kärsämäen Sanomiin. Voin maksaa löytäjälle vaikka 30 hopeatetradrakmaa.

    • perse tissi kikkeli hihii

      • Kyllä henkisttyttytyt jt sitten ylitsepursuavasti ja suurenmoisesti osaavat. Kenties jessuli vähän avitti ja ohjasi sormea näppiksellä. Meinaan kun on kirjoitettu ilman tavuviivoja. Vielä kun jehova olisi auttanut, niin olisi tullut isot kirjaimet ja välimerkitkin oikein. Ehkä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      91
      5160
    2. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      172
      4869
    3. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      211
      4078
    4. 215
      3255
    5. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      114
      3105
    6. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      99
      2960
    7. Lasse Lehtonen palasi ambulanssilennolla Suomeen

      Nyt on syytä lopettaa irvailu.
      Maailman menoa
      125
      1810
    8. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      15
      1649
    9. Rasismi rapauttaa Suomen mainetta ja hallituksen hiljaisuus pahentaa vahinkoa

      Finnairin viesti Japanista on pysäyttävä: suomalaisen politiikan rasismikohut heijastuvat suoraan matkustuspäätöksiin ja
      Maailman menoa
      143
      1594
    10. 61
      1359
    Aihe