Kauhea onnettomuus!

Voihan pylly! Astraaliraappahousuihini tuli reikä. Mikä nyt neuvoksi? Mitä raamattu opastaa korjaukseksi? Uusiakaan ei enää saa, koska universumin ainoa raappahousuräätäli menehtyi Epytgin vitsauksissa.

8

60

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Homoille loppu lähenee!

      • Ota henkistyttetty homoperäpuikko, niin paranet, eikä sinun tarvitse pelätä lopun lähenemistä.


    • Anonyymi

      Kehoittaisin sinua viemään ainutlaatuiset raappahoususi mitä pikimmin vatikaaniin, missä paavi aivan omakätisesti sijoittaa ne panssarilasiseen vitriiniin muiden reliikkien viereen. Tietysti hän nuuhkaisee niitä ensin, todetakseen reliikin aidoksi ja siunaa ne sitten neljästi ennen sijoittamista vitriiniin, joka lukitaan kolmella eri lukolla, joihin on eri avaimet jokaiseen. Nimittäin hänellä itsellään ja kahdella luotetulla kardinaalilla.

      • Tuo voi olla edessä. Ainoa toivo taitaa olla, että jos henkisttyttyneet jt-arkleogookit löytävät vielä löytymättömiä todisteita vielä kaivamattomista kaivauskuopista pyhältä maalta, ja niissä sattuu olemaan esimerkiksi Kaiffaan tai aaprabamin raappahousut. Mutta vähäinen on toivo. Nyyh.
        Pienenä lohdutuksena voi todeta, että ei se reikä sittenkään niin hirveästi vaikuta pyllykaasun kvaliteettiin. Onaniaan apokryyvikirjassa on paikkausohje, jota täytyy kokeilla. Siinä käytetään niintä, purppuraa ja myrrrhaa. Enään tarvitsis ruveta löytään neula heinäsuovasta jostain pyhän maan alueelta tai Kärsämäeltä.


      • Anonyymi
        kookoo2 kirjoitti:

        Tuo voi olla edessä. Ainoa toivo taitaa olla, että jos henkisttyttyneet jt-arkleogookit löytävät vielä löytymättömiä todisteita vielä kaivamattomista kaivauskuopista pyhältä maalta, ja niissä sattuu olemaan esimerkiksi Kaiffaan tai aaprabamin raappahousut. Mutta vähäinen on toivo. Nyyh.
        Pienenä lohdutuksena voi todeta, että ei se reikä sittenkään niin hirveästi vaikuta pyllykaasun kvaliteettiin. Onaniaan apokryyvikirjassa on paikkausohje, jota täytyy kokeilla. Siinä käytetään niintä, purppuraa ja myrrrhaa. Enään tarvitsis ruveta löytään neula heinäsuovasta jostain pyhän maan alueelta tai Kärsämäeltä.

        Tuostapa tulikin mieleen, kun tänään on se Pride-päiväkin ja Kärsämäen sikaloissa on suorastaan ruuhkaa, niin kannattaa kysellä sieltäpäin, jospa joku olisikin löytänyt sikopahnoista sinulle muinaisen neulan jossa olisi vielä ehjä silmäkin. Et sitten aio luovuttaa raappahousujasi paavin hoteisiin, sen paremmin kuin jehovallekaan!!


    • Kahdesta en luovu: peräilmasta ja astraaliraappahousuistani. Kun hätä on suuri, on apukin lähellä. Kiitos ilmeisen kokemusperäisestä vinkistä. Täytyy laittaa ilmoitus neulasta Kärsämäen Sanomiin. Voin maksaa löytäjälle vaikka 30 hopeatetradrakmaa.

    • perse tissi kikkeli hihii

      • Kyllä henkisttyttytyt jt sitten ylitsepursuavasti ja suurenmoisesti osaavat. Kenties jessuli vähän avitti ja ohjasi sormea näppiksellä. Meinaan kun on kirjoitettu ilman tavuviivoja. Vielä kun jehova olisi auttanut, niin olisi tullut isot kirjaimet ja välimerkitkin oikein. Ehkä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      74
      3850
    2. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      187
      3100
    3. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      47
      2966
    4. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      57
      2461
    5. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      363
      2260
    6. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      160
      1880
    7. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      78
      1575
    8. Miksi mediheli

      Mitä on tapahtunut ku poliiseja ja ambulanssi pyöri aamusta keskustassa
      Kiuruvesi
      33
      1485
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1398
    10. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      39
      1372
    Aihe