Koskas Vanhanen palaa könkkäämään?

Palkka hakkaa työstä mitä ei tee. Valtion rahojen tuhlaamista.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jospa se höylää lautoja saikulla?

Äänestä
  • Eikö media keksi mitään? Onko laudat poikki ja heilat katki? Hyvä että keskitymme tähän. Siinä ohimennessään verot nousee ja sossuavustukset joiltakin vähenee ja joillakin nousee.
    Mutta meille se ei kuulu. me kytätään Vanhasta sairaalan ovella. Rinne hoitaa marssilla kaiken!

    Äänestä

Kuka muu voi aloittaa virkansa pitkällä sairaslomalla Sanoppa se!
Onko politiikassa järjen häivääkään?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Palkka hakkaa työstä mitä ei tee. Valtion rahojen tuhlaamista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu