Koinisteilla ja MAAJOHTAJAlla on suljettu facebook ryhmä jonne ei ketä tahansa päästetäkään. Onko kenelläkään pääsyä sinne? Voisiko tänne saada niitä mielenkiintoisia keskusteluja joita uskovaiset käyvät? Tänne he eivät uskaltaudu, ymmärrettävistä syistä (lue: "täysjärkiselle ymmärrettävistä syistä)
Voisiko joku referoida koinistien fb-sivua
7
84
Vastaukset
- Anonyymi
One-vajakkien lahko on uskossaan onnellinen. Olemmeko me ulkopuoliset kateellisia toisten onnelle ? Käytettävyys ratkaisee - ei koko.
Me emme ole kateellisia. Heidän keskustelunsa kiinnostaisivat meitä pelkästään tieteellisistä lähtökohdista ja niihin nojautuen.
Psykologisia analyysejä verkostomarkkinointiin hairahtuneista on googlessa pilvin pimein. Mutta siitä huolimatta meitä kiinnostaisi suunnattomasti saada tietää mitä nämä koiniuskovaiset tällä hetkellä ajattelevat, miten he suhtautuvat onecoinin alasajoon, päähenkilöiden pidättämiseen jne.
Onko heillä käsitystä tuleeko/eikö tule koini joskus vapaasti vaihdettavaksi. Kestääkö usko? jne.jne.- Anonyymi
Avotampio_ kirjoitti:
Me emme ole kateellisia. Heidän keskustelunsa kiinnostaisivat meitä pelkästään tieteellisistä lähtökohdista ja niihin nojautuen.
Psykologisia analyysejä verkostomarkkinointiin hairahtuneista on googlessa pilvin pimein. Mutta siitä huolimatta meitä kiinnostaisi suunnattomasti saada tietää mitä nämä koiniuskovaiset tällä hetkellä ajattelevat, miten he suhtautuvat onecoinin alasajoon, päähenkilöiden pidättämiseen jne.
Onko heillä käsitystä tuleeko/eikö tule koini joskus vapaasti vaihdettavaksi. Kestääkö usko? jne.jne.Onevajakki termi jota käytin kertoo tiivistetysti Onelahkon älylliset resurssit (omasta mielestäni) Mutta " kärpäsenä katossa " olisi avartavaa olla Onehihhulien FB-saitilla. Valistunut veikkaukseni on, surullinen mieli tulisi
näinkin empaattiselle kulkijalle kuin allekirjoittanut on.
Pienillä eväillä ihmispoloisia laitetaan matkaan...ilman holhoojaa.
- Anonyymi
Pääsin hakkeroitumaan Onetunkittajien ja uunotettujen saitille
KW: Pian menemme pörssiin ja sitten sutena Dshakkeriin ostoksille.
Uhri: älä jauha sontaa
KW: Uskosi tihtoriin horjuu, älä anna epauskolle sijaa -luopion osa on tuskainen
Uhri: Voidaankos tavata , olisi oikeaa asiaa, tulemme poikien kanssa juttelemaan
KW: On kiireitä, matkustan Tupaihin, soittelen sieltä, Pidä lippu korkealla!
Uhri jäi terittämään linkkariaan ja rasvaamaan "mutkaansa" - Anonyymi
Uusimpana orientum jolla pelastavat maailman ja ovat keksineet ikiliikkujan joka toimii jätteellä. Cloud horizon ja sepco industries: näistä kavereista tulee vielä miljonäärejä.... Tai talousrikoksesta tuomittuja...
- Anonyymi
Jo vuosia sitten jokainen on tiennyt että muovi on jalostettu öljystä, ja on palautettavaksi muovista takaisin öljyksi. Vaaditava energiamäärä millä muovi palautuu öljyksi on vain kohtuullisen suuri.
Kysymys on enää siitä saadako ilmaisella energialla riittävä kuumuus aikaiseksi, jolloin muovista voi saada öljynä jotain hyötyä.
Tottakai Salmarit, Parhialat ja muut verkostokoijarit yrittävät saada mitään ymmärtämättömät taas laittamaan rahaansa tyhjään.- Anonyymi
No kuinkas nyt näin
This Account has been suspended.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1222140
Olen miettinyt kauan
miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h282056- 1582014
Ostiko maailma sinut minulta?
Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue171326- 511017
- 86965
Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."
Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To23885- 114874
Minä tunnen sinut
Ja mitä enemmän sinua opin tuntemaan, niin sitä enemmän sinusta pidän. Aivan kaikessa näen hyvän. Upean, vahvan, täydell51840Mihin olet kadonnut kaivattuni?
Mulla on niin ikävä sua että järki lähtee😔 Pakoilit, pakoilet vieläkin ja nyt susta ei näy merkkiäkään. Tätä päivää oon34823