Miltä pillu maistuu?

Joni Jointed

Kertokaapa miltä pillu maistuu???

16

9036

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pillut

      Maistuu helevetin hyvältä !
      Joskaan en ole tavannut kahta juuri saman makuista pillua.

    • sinä sitä täällä kyselet?
      Käy itse maistamassa!

    • Keppiä

      juo sillilientä niin tiedät

    • Ihanan naiselliselta, haluttavalta hunajalta. Kaipaan sitä elämän eliksiiriä.

    • riiiiii

      Maistuis kai sullekkin,ehkä sammuneelta,tai sammuttamatolta kalkilta,ehkä säkin maku,viipylevä,joskus pistävä,toisinaan vahva arominen,ehkä hyökkäävä..

    • Nam

      Pillu maistuu hyvältä. Itse nuolen aina uuden naisen. Ei ole kahta ihan samaa makua, mutta kaikki on hyviä ja minulla ainakin seisoo paljon lujempaa ja vaikka kännissä.

    • höh ja höh

      olen kolmen kanssa seurustellut ja yksikään ei ole hirveästi välittänyt pillunnuolennasta. siis tekee kyllä joskus mutta erittäin harvoin täysin oma-aloitteisesti. Miehen kaverit kerran mökillä puhelivat kännissä, eräs suunnilleen yökkäsi, ettei tykkää kun niin limaista touhua eikä tajua miten joku muka tykkää siitä mausta. Jotenkin minulle tullut näiden jälkeen sellainen olo ettei ketään siitä oikeasti tykkää..

      • se osittain onkin.Jos pillu ois joku kaupasta ostettava esine tyyliin kuusen jalka niin eipä tulis ihan heti mieleen alkaa nuoleskelemaan sitä mutta kun se on asennettuna kokonaisuuteen nimeltään nainen niin kyseessä onkin jo aivan toinen juttu.En mä ainakaan oo koskaan nuollu pillua maun/tuoksun vuoksi vaan sen vuoksi että nainen tykkää siitä,se takaa kunnollisen kiihottumisen myös naiselle ja jos muija ottaa suihin niin onhan se jo jonkin sortin velvollisuuskin.


      • HYVÄLTÄ MAISTUU...
        yrmio kirjoitti:

        se osittain onkin.Jos pillu ois joku kaupasta ostettava esine tyyliin kuusen jalka niin eipä tulis ihan heti mieleen alkaa nuoleskelemaan sitä mutta kun se on asennettuna kokonaisuuteen nimeltään nainen niin kyseessä onkin jo aivan toinen juttu.En mä ainakaan oo koskaan nuollu pillua maun/tuoksun vuoksi vaan sen vuoksi että nainen tykkää siitä,se takaa kunnollisen kiihottumisen myös naiselle ja jos muija ottaa suihin niin onhan se jo jonkin sortin velvollisuuskin.

        Itsellä kauhee pelko,onko just pesty,haiseeko,maistuuko-pahalta.Olen usein itse maistanut-siis laittanu sormen sinne ja nuolassut,aina todennut-hyvältä haisee tai maistuu-onhan se "minusta":)


      • Ne oli niitä juttuja joita itsekkin olen kuullut miesten suusta tyyliin: " Heh Heh ! Jotkut on siellä suineen, missä muut munineen". Minusta molempi parempi.


      • Utelias!
        HYVÄLTÄ MAISTUU... kirjoitti:

        Itsellä kauhee pelko,onko just pesty,haiseeko,maistuuko-pahalta.Olen usein itse maistanut-siis laittanu sormen sinne ja nuolassut,aina todennut-hyvältä haisee tai maistuu-onhan se "minusta":)

        Jos mies on innostunut n.s b-rapun hommista, työnnätko sormen a-holeen ja nuolaiset? Onhan sekin Sinusta : )


    • -----------------

      hunajaiselta, saippuaiselta, havin mätysuovalta, lämpimältä, kostealta, kiimalta, makealta, suolaiselta, paksulta, veriseltä, festaripillulta, vanhan naisen pillulta, tupakalta, mitäänsanomattomalta, teinipillulta...

      Yleensä kuitenkin erittäin kiihottavalta :)

    • .............

      Ei se kyllä hyvältä maistu. Silliliemi on näistä mainituista minusta lähimpänä todellisuutta.

    • suupielet vieläkin limassa

      jeah

    • Anonyymi

      Hyvältä

    • Anonyymi

      Mä olen saanut maistaa tuoksuvaa pillua ja sitten se juttu loppui ja seksiä oli vähän. Sitten tuli naisen aloitteesta tilanne ja petyin. Hänen pillu ei ollut sitä mitä halusin. Oli kyllä karvaa mutta muutoin aivan eri kuin mitä sain toiselta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      272
      5089
    2. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      51
      4087
    3. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      93
      3599
    4. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      50
      2709
    5. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      46
      1863
    6. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      19
      1827
    7. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      100
      1669
    8. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      98
      1481
    9. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      71
      1085
    10. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      146
      1063
    Aihe