http://media4.s-nbcnews.com/j/MSNBC/Components/Slideshows/_production/ss-141028-china-torture/459012391.nbcnews-ux-680-900.jpg
Kuinka kauan päätä voi pitää kiukaan yllä, ennenkuin aivot alkavat sulamaan?
Mustakaa ostaa jatkossakin made in china tuotteita.
Kuinka kauan päätä voi pitää kiukaan yllä, ennenkuin aivot alkavat sulamaan?
Mustakaa ostaa jatkossakin made in china tuotteita.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kyllä ei tuollaisessa saunassa kukaan kauan ole. Minkälainen valtio tuo kiina oikein on?
Ihan normri mahti valtio mikä tekee mitä haluaa ei guantanamo bay myöskään ole mikään kesäleri vaan kidustuskeskus myöskin venäjällä ja monella muulla maalla on vastaavia kidutus keskuksia varsinkin sharia lakia palvovien maissa ja millanen valtio noh kiina on aika sairas kommunistinen valtio tuolta kidutus osalta ei hyvältä näytä kiina on seuuraava maailman mahti tosin ei se roomakaan aikoinaan ollut kiva muille kun itselleen tuskin on kiiinakaan kun jekkien mahdin ottavat omaan haltuun.
Aloittaja on idiotti.
Miten tämä:
https://www.thatsmags.com/china/post/7236/photos-ancient-torture-methods-exhibition-opens-in-jiangsu
Erottuu tästä:
http://torturemuseum.net/en/the-spanish-horse/
Ai niin, nuket on tehty paremmin.
Monissa ns. diktatuurimaissa terveitä ihmisiä pidätetään ihmiselinkauppa mielessä. Heiltä voidaan myydä maks, munuaiset tai vaikka sydänkin. Elimet myydään pimeillä markkinoilla hyvään alihankintahintaan. Ruumiit hävitetään.