Mikä nyt mättää?

Lentoliikenne kasvanut hurjasti ja autolikenne. Autojakin tullut paljon lisää. Ilmasto vain kylmenee? Joku ei nyt täsmää huuhaassa!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Viherharha valeineen tiensä päässä. Miksi viesti poistetaan,kun totta?

Äänestä
  • Nyt Antti intoilee ,että Suomi ja EU alkaa maksaa esim. puolan hiilen käytön lopetusta?

    Äänestä

On meillä varaa lähettää joukkoja Afrikkaan sotimaan Ranskan rinnalla?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Lentoliikenne kasvanut hurjasti ja autolikenne. Autojakin tullut paljon lisää. Ilmasto vain kylmenee? Joku ei nyt täsmää huuhaassa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu