Koska tämän palstan on vallannut joku Venäjä-vastainen foobikko, joka levittää venäläisvastaista vihaansa kymmneillä avauksilaan.
Tosin hän surkuhupaisesti noin tehdessään myöntää, että Venäjä ON tärkein maa Suomelle! ;-)
Pitäisi perustaa Venäjä-palsta!
11
93
Vastaukset
- Anonyymi
Venäjä-vastaisuus pelaa vain Ruotsin pussiin. Suomi pelkästään kärsii moisesta asenteesta.
Eiköhän tuo fakta kerro, mitkä tahot tuota rasistista ryssä-vihaa maassamme levittävät? - Anonyymi
Kyllä useimmat viestit tälle palstalle tulevat idästä.
Niille pitäisi perustaa luki-häiriöisten palsta.- Anonyymi
Idästäkö? Tarkoitat siis Itä-Suomea Perustele!
Jos vihjaat joidenkin "venäläistrolien" kirjoittelevan tälle palstalle, olet todella sekaisin! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Idästäkö? Tarkoitat siis Itä-Suomea Perustele!
Jos vihjaat joidenkin "venäläistrolien" kirjoittelevan tälle palstalle, olet todella sekaisin!Voisitko hieman perustella väittämääsi "venäjän trolleista" ?
- Anonyymi
Juuri tällä hetkellä etusivulla on "Venäjä-vastainen" aloitus kuudentena ylhäältäpäin.
Viisi ylintä keskustelua ovat USA-vastaisia.
Se siitä "valtaamisesta" ja "kymmenistä avauksista".
Venäjä-trollit yrittävät tapansa mukaan kääntää totuutta päälaelleen.- Anonyymi
Juuri tällä hetkellä on neljä Venäjä-vastaista avausta ylimpinä!
Eli SINÄ olet se pahin Venäjä-trolli... ;-=
- Anonyymi
Venäjän trollit täällä juhlii, ja jos joku sitä kritisoi, niin ovat sitten mukamas pahana.
- Anonyymi
Totuuden puhujat täällä juhlii. Baltiantiltut pieree verta surkeilla Venäjämollauksillaan.
- Anonyymi
Baltiantiltupalsta. Voisivat päissään soheltaa niitä avuttomia Venäjämolauksiaan siellä!
- Anonyymi
TAAS ruotsinmielinen eli suomalaisvastainen trolli on nostanut Venäjä-vihaa tihkuvia avauksiaan ylös!?
Pitäisi todellakin perustaa Venäjä-palsta tai jopa ryssäviha-palsta. Saisi tuo trolli keskustella siellä kaverinsa kanssa kahdestaan.- Anonyymi
Kaikille suomalaisvastaisille Venäjätrolleille tiedoksi: Suomessa on sanan- ja mielipiteenvapaus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462362Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648