Välähtipäs mukavasti tuo uusi peltipoliisi korian kohdalla.
Olinko jo eka?
Anonyymi
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kai olit muistanut peittää rekkarin, aurinkolasit päässä ja lippa alhaalla.
Ne kuvaa kaikki autoilijat ja metsästävät kännyä korvalla.
Autoileminen on vaarallista, on syytä käyttää mp-kypärää, se suojaa suojaa päätä tehokkaasti kolaritilanteissa.
Uudet metallivirkasukupuolioletetut ovat 5g-verkon boosteriantenneja. Tämä hype on savuverho.
Mistä saa vuokrata Hiab-auton.
Jos kuski pitää ajaessda kättä poskella, se tulkitaan noissa super-kameroissa niin että kuljettaja puhuu puhelimeen. Automaattiposti tuo kotiin 122 € luokkaa olevan sakon.
Milloin aloitetaan 6-tien tienvarsisiivous. Isoja lupiineja levinnyt jo pitkälle pätkälle.
Voisi olla jotkut laaserit noissa uusissa jeppe-tolpissa. Poilttaa kaikki lupiinit matalaksi 150 m molempiin suuntiin. Talvella sulattaa paannejäät pois.
Jos laittais pissapoikasäiliöön jotain syövyttävää happoa. Sitten suuntaa oikeanpuoleisen suuttimen osoittamaan oikealle, etuviistoon, kameraa kohden.
Tosta on jo aika helppoa pruutata kalliin poliisikameran päälle jotain mukavasti puhdistavaa ainetta.
Ainahan voi pukeutua uskonnonmukaiseen kasvot peittävään asuun.