Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Virtsa&kakka suuhun?

Kuuluuko nämä myös vakisuhteeseen? Mun kundikamu
vaatii multa tälläistä!
133047
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

No jos kundikamusi haluaa, että pissaat hanen päälleen, niin anna palaa vaan eihän se ole vaarallista, jos vain terveysasiat ovat muuten kunnossa. Eihän siitä mitään haittaakaan sinulle ole

Kakkaleikit no mikäs minä olen tuomitsemaan,vaikkeivat ne minua yhtään kiehdokkaan mutta kakkaleikeissä on omat vaaransa kuulemma. Ja eipä se ainakaan kovin siistiä ole

Äänestä

sille kenkää. Tuollainen ei ole normaalia.

Äänestä

ei todellakaan ole normaalia!!!! vaihda miestä!!!! ihan ittes parhaaks!!!

Äänestä

No ei kuulu ainakaan minulla. En mä paskan syöntiä voi tuomita, mutta mun mielestä aikuinen ihminen joka sellaista tekee ja saa siitä jotain tyydytystä kärsii mielenterveydellisistä häiriöistä. Eli jos rakastat sun jätkäkaveria niin voisit varovasti vihjailla touhun lopettamista.

Äänestä

Joo tottakai kuuluu...heh...

Äänestä
  • Joo sinne vaan!!!



    Jöötii pukkaa jöötii pukkaa!!

    Äänestä

.. ellei nimenomaan molemmat ole siihen suostuvaisia. Näiden hieman erikoisempien leikkien kanssa on syytä pitää kultaisena sääntönä - toisen mielipidettä kunnioittaen. Ja sun kirjoituksestasi päätellen olet aika nuori. Sanoisin että tuossa vaiheessa ei ole mitään syytä suostua moiseen, ja ellei sun kundikaveris siitä tykkää, niin laita se kiertoon.

Äänestä
  • sun kirjotuksesta paistaa jotenki läpi ettet hommasta tykkää yhtään! joten älä tee sitä. se ei kuulu normaaliin seksiin. jos molemmat sitä haluu tehä niin tehköön. mut (taidat olla vielä nii nuori ku tommosia kyselet) suosittelen puhuun jätkäs kaa ja jos se viel haluu niin paa maantielle.

    Äänestä

  • Eikä todellakaan ole parempaa tekemistä kun kysellä näin järjettömän tyhmiä kysymyksiä.
    Eli ei muutako huussin alle suu auki ja pataljoona paskalle

    Äänestä

ei tosiaan kuulu normaali suhteeseen...oksettavaa- et kai ole vastoin tahtoas suostunnu??? Jokainen tekee tavallaan ja tykkää mistä tykkää, kutta ei sun todellakaan ole pakko suostua tommoseen...ties minkä pöpön saat jos toinen paskoo sun suuhun..voisin oikeesti heittää laattaa, kun edes aattelen asiaa...

Äänestä

kuulehan sie pimu, jööti kuuluu pönttöön ja pissinliri kans, ei sun puhtaaseen suuhus. Jos sun kundikaveris tollasta haluu, niin ei se jätä asiaa ennen kun suostut... ja kadut, ei oo terveen puuhaa. Näillä perversioilla on tapana pahentua aikaa myöten, sillä "nälkä kasvaa syödessä". Älä herran jestas vaan suostu, jollet itse halua, ei nyt ihan kaikkeen tarvi suostua toista miellyttääkseen.

Äänestä

Kuka voi vaatia toiselta tommoista? mun mielestä mitkään kakka ja pissa leikit ei oikein kuulu rakasteluun.... YÖK!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mari kirjoitti:

Kuuluuko nämä myös vakisuhteeseen? Mun kundikamu
vaatii multa tälläistä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu