miten äänekkäästi voihkitte kun
tyydytätte itseänne ? miten nuorempana
onnistui vanhempien ollessa kotona ?
tyydytätte itseänne ? miten nuorempana
onnistui vanhempien ollessa kotona ?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Hengitys kiihtyy väkisin mitä enemmän kiihottuu masturboidessa
Orgasmi ei aiheuta mitään ääntä
ei oikein voi voihkii kun ukko nukkuu viedessä, mutt se on oikeistaan lisäkiihoke kun fantasioi VAIN itelle. Orkkuhan on hyvin henkilökohtainen juttu.
Ihan niinkun pornoelokuvissakin, voihkin kiemurtelen ja välillä otan suihin hierontasauvalta.
Nö pöh. Voihkitko itse?
Miehen kalustako,vai mistä? Rehellinen vastaus?
oisipa minulla keltainen bemari
Haaveilen usein seksistä toisen naisen kanssa tai sitten parinvaihdosta jossa kumppanini panee toista miestä ja minä naista.
Harvemmin pelkästään mistään miehen kaluista tulee haaveiltua :) On vähän vilkkaampi mielikuvitus.
kuvitelmissani silät kiinni.
Olen ihan hetero mutta sen ajattelu kiihottaa.
Lesboilla parhaat pillut?
mä kuvittelen että hevonen panis mua jättikyrvällä!!
ja mä kuvittelen että oisin vieressä katsomassa ja runkkaamassa!! ois upeeta!
Itse täytyy sanoa että en oikein mistään, paitsi orkusta. Masturboiminen on mulle enemmänkin mekaaninen suoritus kuin mikään unelmatuokio. Seksi on sitten asia ihan erikseen.
Voihkin kyllä. Teen sitä aina silloin kun mies on matkoilla. En kehtaisi tehdä kun hän on vierellä.
Ääntelen ilmeisen voimakkaasti. Opiskeluaikana "jäin kiinni" kämppäkaverilleni kun luulin olevani yksin kotona. Ääntelyni kuului seinän läpi hänen makkariinsa, ja seuraavana päivänä hän vihjaili että se kundihan oli oikea ori!
mutta vuoroin hengityskatkoja ja tiheää hengitystä. Orgasmin saadessani pääsee kyllä sellainen pieni hiljainen kurkkuääni, joka ei ole "hallittavissa".
Tavallista kiihkeämmän seksin aikana ei voi olla hiljaa. Suusta pääsee sellaisia nyyhkäsyjä ja korahduksia, että joskus kun pitäisi olla "hiljaa", kumppani painaa käden suulleni vaimentaakseen ääneni.