Valtakunnan ykkösrasisti Junes Lokka

kommentoi YLEn ohjelmaa; mitäs pojat pidätte?
Onko voimakas maahanmuutto eliittimme ja sen rakkikoirien tarkoitus todellakin tyhmentää väestöämme ja tehdä siitä helposti hallittavaa, nöyrää ja halpaa orjajoukkoa?
https://www.youtube.com/watch?v=fksqpYWa8zA

3

94

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei tietenkään näin; pyydän anteeksi.
      Motiivina on auttaa maailman vähäosaisia ja ottaa heitä turvaan sodan jaloista joissa jopa perheitä kuolee.

      Suosittelen kuitenkin että ottaisimme Etelä- Afrikan valkoista väestöä jotka ovat nyt raaán kansanmurhan kohteina. Siellä on paljon köyhiä valkoisia jotka nyt ovat eristetyissä leireissään ja odottavat milloin mustat tulevat heidät teurastamaan.

      Samoin kannan huolta Intian pohjoisosien kristitystä väestöstä. Muslimit tappavat heitä satojen päivävauhtia.
      Miksi otamme "pakolaisia" vain turvallisista maista?

    • Anonyymi

      Niinpä. Joten älä käytä ironiaa tai sarkasmia avausten otsikoissa.

      Tyhmemmät ottavat näet sen tosissaan ja suomalaisvastaiset ovat ottavinaan sen tosissaan.

      • Ironia ja sarkasmi ovat ainoa laillinen keino tuoda julki mielipiteitään kaikesta tästä paskasta mihin globalistieliittimme on maatamme viemässä.

        01.06 - 2019 tuli voimaan siviilitiedustelulaki joka oikeuttaa vangitsemaan ja vaientamaan yksilön joka on eliittiämme vastaan. Rikosepäilyä ei vaadita.

        Ettekö usko että tämä on jo nyt todellisuutta?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      71
      1777
    2. Naantalin kylpylän ampujat

      Oli somppumatuja. Nyt mennään. Suomi on ruotsi.
      Maailman menoa
      26
      1277
    3. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      34
      1162
    4. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      134
      944
    5. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      200
      859
    6. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      64
      704
    7. 77
      682
    8. Olipa yllätys

      Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo
      Kotimaiset julkkisjuorut
      208
      655
    9. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      79
      618
    10. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      49
      581
    11. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      32
      538
    12. Muutto auto hakee sut tänään!

      Tein sulle oman huoneen! mieheltä naiselle
      Ikävä
      62
      530
    13. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      517
    14. 36
      494
    15. Kiinni jäit

      Ei olisi uskonut sinusta
      Ikävä
      24
      479
    16. Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?

      Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.
      Ikävä
      25
      457
    17. Kai sä mies ymmärrät..

      ..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast
      Ikävä
      28
      432
    18. En tiedä mitä sanoa

      Siksi en vastannut😔
      Ikävä
      33
      423
    19. Jos kaivattusi olisi

      Vieressäsi niin mitä tekisit?
      Ikävä
      40
      417
    20. Päivän galluppi

      Minkälainen ehkäisy sinkkupalstalaisilla käytössä?
      Sinkut
      82
      398
    Aihe