Asehullut kuriin!

https://www.maaseuduntulevaisuus.fi/kotimaa/artikkeli-1.469623

Tuollaistako se persujenkin isänmaallisuus on? Vai millaista?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Persujen mielestä suomalaiset SS-miehet olivat vain "kevytnatseja ja jonkun sortin partiopoikia"?
Natsit ovat aina osanneet puolustaa itseään raivokkaasti loppuun asti. Mikään ei ole siinä suhteessa muuttunut 1930-luvun jälkeen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.maaseuduntulevaisuus.fi/kotimaa/artikkeli-1.469623

Tuollaistako se persujenkin isänmaallisuus on? Vai millaista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu