Grilli Kalimero Suoramalla

Anonyymi

Onko siellä omistaja vaihtunut, vai miksi annokset ovat menneet aivan surkeiksi. En ole ennen saanut mistään niin heikkolatuisia kepapeja kuin sain sieltä. Tuttava osti juustohampurilaisen jossa juusto oli korvattu kaalilla, vain pieni juustonpala joukossa. Laadun puute oli korvattu suurella suolamärällä. Tulen kyllä kiertämään sen paikan. En ole kilpailija vaan hyvin pettynyt asiakas.

5

475

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Usein jäi kotiinkuljetuksella tilattuna ruokaa puuttumaan. Tilasin kerran perhepitsan kotiin ja se pitsa oli normaalikoonlaatikoissa puolikkaina ja koska heillä oli laatikot loppu. Kaikella järjellä ajateltuna ei perhepitsaa pitäisi puolittamalla saada edes mahtumaan normaalikoon laatikkoon. Eli ihan täyttä kusetusta koko paikka. Käy jatkossa vieressä olevassa Kalimerossa, etkä varmasti pety.

      • Anonyymi

        Eihän siellä ole kuin yksi Kalimero siinnä tiilirakennuksessa se on, ja just se huono paikka. Sinä taidat puhua siitä pikku kioskista "mora ja makkara", se on eri kun Kalimero. Kalimero on huono paikka.


      • Anonyymi

        Otsikossa puhutaan grillistä, ja Kalimerosta.


    • Anonyymi

      Kalimeron kebabit ja pitsat ovat Kangasalan suurimmat. Kovin on suosittu paikka. Välillä käy myös Herkkupala ja Bella Roosa.

    • Anonyymi

      Paras kebappi mitä ikinä maistanut korv-göran pietarsaaressa oma tehdas valkolaiset mitkä tekee.Tumma liha ja pirkanmaalla vaalea paska tuotteista tehty.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      43
      3603
    2. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      36
      2244
    3. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      32
      1875
    4. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      17
      1619
    5. Jalkapalloa

      Ura ja Kokkola Cup?
      Kannus
      16
      1576
    6. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      23
      1558
    7. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      24
      1417
    8. Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?

      Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai
      Ikävä
      81
      1278
    9. En ymmärrä miksi minä

      Maailma on täynnä sinulle muita
      Ikävä
      14
      1277
    10. Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?

      Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko
      Ikävä
      88
      1222
    Aihe