Voi juma että voi olla syvältä moinen huuma, floppien floppi!! Kaikkeen sitä rahaa poltetaan!!
Huuma tv ohjelma
9
1090
Vastaukset
- Marja
"Huuma"! Ei mitään mielenkiintoa tässä ohjelmassa. Juontajat,itsekeskeisiä, omahyväisiä, luulevat olevansa erittäin nokkelia ja fiksuja.Erittäin ällöttävä ohjelma.Katsoin vähän aikaa alusta, enkä aio toista kertaa tämän ohjelman takia televisiota aukaista? Perjantai-illan "Satuhäät", siinä toinen lähes yhtä huono ohjelma,melkeimpä yököttää katsella. empä ole katsonutkaan kun ensimmäisen, ja se riitti minulle. TV 3 taso on laskenut jyrkästi,ei voi muutakun ihmetellä ja kuunnella radiota.
- Koko mtv3
Ja jouti todella mennä....ei ole vanhemmalle polvelle (n.50 ja yli) mitään katsomista enää lauantai-iltaisin. Kakkosella sentään saksalaissarjat.
Kun digitv tulee, joutavat romukoppaan sekä televisio että video. Ei viitsi tuollaisesta hömpästä maksaa mitään, ainakaan aina nousevia lupamaksuja!
Kenen keksintöä lienee koko huuma! Jo alkukin inhottaa...katsoin n. 10 min ajan ensimmäistä lähetystä enkä aio enempää katsella.
JOS se on nuorille tarkoitettu, ilmoitan että nuoret eivät ole lauantaisin siihen aikaan enää television ääressä, he ovat omissa menoissaan kaupungilla. - Anonyymi
Kyllä teki mieli heittää töllö pellolle, ketä huvittaa katsoa noita leipäläpi ammollaan
näyttelevien kitarisoja ja mikä saa###tan lehmä kieli roikkuu ulkona ei voi olla
heikompaa ohjelmaa, hyi hitto en paremmin sano.
- Minni
TV-lupamaksuillahan siis tuetaan vain ja ainoastaan yle 1 ja 2 toimintaa, eikä niillä ole mitään tekemistä "Huuman" kanssa.
- Merry
olen aivan samaa mieltä kanssasi 'Minni'.
Jos ihimiset eivät enää tiedä mistä maksavat, ovat asiat HEILLÄ todella huonosti!!
- huumahuumahuuma
menkää kotia valittamaan, paras ohjelma, ja kattoo sitä mummotki! nehän sitä justii kattoo! menkää muualle siitä
- Mirri
Nii just!! kaikkihan sitä kattoo! ainaki kaikki ketkä ymmärtää, että sinne ei aina tarvi itse soittaa ja hankkia suurta puhelinlaskua.. Välillä voi myös vaan katsoa kun muut voittaa, ja voi olla niiden puolesta onnellinen, keitä sillä kerralla onni potkaisee!!
Mutta onhan se tietenkin vaikeeta, jos on niin itserakas, että ei voi olla edes joskus muidenkin puolesta onnellinen!
Terveisiä kaille HUUMAN KATSOJILLE!! :) - Anonyymi
Aivan hirvittävää skeidaa! 6-11 vuotiaille.
- Anonyymi
Harvinaisen tyhmä ja vastenmielinen ohjelma. Huh huh.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin
Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t365174Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin
Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo663078Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..
Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel122940HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä
Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat1432851Nepotismi jytkyttää porvaristossa
Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi211627Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet
Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k881584Martina Aitolehti podcastissa: Ero
Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/6962271566Kaikki ovat syntisiä!!!
Näin täällä koko ajan vakuutellaan uskovaisten toimesta. Myös Päivi Räsänen on toistanut tätä samaa matraa jatkuvasti. N4131253- 681130
Persut palkkaavat verorahoilla
avustajikseen lapsiaan ja naisystäviään. Juuso on palkannut avustajakseen oman poikansa. Hänen koulutustaustastaan ei2231062