Voi juma että voi olla syvältä moinen huuma, floppien floppi!! Kaikkeen sitä rahaa poltetaan!!
Huuma tv ohjelma
9
1070
Vastaukset
- Marja
"Huuma"! Ei mitään mielenkiintoa tässä ohjelmassa. Juontajat,itsekeskeisiä, omahyväisiä, luulevat olevansa erittäin nokkelia ja fiksuja.Erittäin ällöttävä ohjelma.Katsoin vähän aikaa alusta, enkä aio toista kertaa tämän ohjelman takia televisiota aukaista? Perjantai-illan "Satuhäät", siinä toinen lähes yhtä huono ohjelma,melkeimpä yököttää katsella. empä ole katsonutkaan kun ensimmäisen, ja se riitti minulle. TV 3 taso on laskenut jyrkästi,ei voi muutakun ihmetellä ja kuunnella radiota.
- Koko mtv3
Ja jouti todella mennä....ei ole vanhemmalle polvelle (n.50 ja yli) mitään katsomista enää lauantai-iltaisin. Kakkosella sentään saksalaissarjat.
Kun digitv tulee, joutavat romukoppaan sekä televisio että video. Ei viitsi tuollaisesta hömpästä maksaa mitään, ainakaan aina nousevia lupamaksuja!
Kenen keksintöä lienee koko huuma! Jo alkukin inhottaa...katsoin n. 10 min ajan ensimmäistä lähetystä enkä aio enempää katsella.
JOS se on nuorille tarkoitettu, ilmoitan että nuoret eivät ole lauantaisin siihen aikaan enää television ääressä, he ovat omissa menoissaan kaupungilla. - Anonyymi
Kyllä teki mieli heittää töllö pellolle, ketä huvittaa katsoa noita leipäläpi ammollaan
näyttelevien kitarisoja ja mikä saa###tan lehmä kieli roikkuu ulkona ei voi olla
heikompaa ohjelmaa, hyi hitto en paremmin sano.
- Minni
TV-lupamaksuillahan siis tuetaan vain ja ainoastaan yle 1 ja 2 toimintaa, eikä niillä ole mitään tekemistä "Huuman" kanssa.
- Merry
olen aivan samaa mieltä kanssasi 'Minni'.
Jos ihimiset eivät enää tiedä mistä maksavat, ovat asiat HEILLÄ todella huonosti!!
- huumahuumahuuma
menkää kotia valittamaan, paras ohjelma, ja kattoo sitä mummotki! nehän sitä justii kattoo! menkää muualle siitä
- Mirri
Nii just!! kaikkihan sitä kattoo! ainaki kaikki ketkä ymmärtää, että sinne ei aina tarvi itse soittaa ja hankkia suurta puhelinlaskua.. Välillä voi myös vaan katsoa kun muut voittaa, ja voi olla niiden puolesta onnellinen, keitä sillä kerralla onni potkaisee!!
Mutta onhan se tietenkin vaikeeta, jos on niin itserakas, että ei voi olla edes joskus muidenkin puolesta onnellinen!
Terveisiä kaille HUUMAN KATSOJILLE!! :) - Anonyymi
Aivan hirvittävää skeidaa! 6-11 vuotiaille.
- Anonyymi
Harvinaisen tyhmä ja vastenmielinen ohjelma. Huh huh.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu3563045Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3011473En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n841302- 1081301
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991285Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n591245- 481135
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi791045Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa24941- 33847