löytyiskö täältä naista joka haluaisi alistaa miestä tehdä kaiken oman mielen mukaan
naisen alistamaksi
3
165
Vastaukset
- Anonyymi
Pitäisi kyllä vähän tarkemmin tietää mieltymyksiäsi? Sitominen, pakottaminen sukkahousujen tai stay-uppien käyttöön, piiskaus, suupallo jne.... mikä on ehdoton no-no ja mikä mieluisinta?
- Anonyymi
On kiva tietää mistä tykkää ja mikä aiheuttaa kummallekin hyvää fiilistä. Pakotetaan pukeutumaan tiukkaan kiiltävään, suu tukittuna ja ketjua. Kahlittuna kiusataan piiskan kanssa. Tämmöinen saa mielikuvituksen liikkeelle.
Pakottaminen pukeutumaan erilaisiin asuihin ja roolileikkejä pukeutuneena kiinnostaisi. Ei mitään sitoamista eikä piiskamista. Haluaisiko joku nainen lähteä mukaan tällaisen? Tämän haluaisinkin joskus kokeilla.
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t947613- 374037
- 473586
- 2433024
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402712- 452552
Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna212514- 1322481
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292419Häiriköinti
Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as292278