Jokakodin Asuntomarkkinat

Mitä pidätte kyseisestä ohjelmasta? Tää on ollu mun lempiohjelma varmaan jo joku 10 vuotta je edelleen iha ykkönen! Rentoo proggista krapulaan... Osaan jo teoriassa asentaa kyprokkilevyt, tehdä salaojituksen, mitata kosteusvaurioita jne... Iha parasta!!! Ja lisäksi Jorma Piisinen on tosi sexy!
4449
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen kanssasi samaa mieltä.Reiska on parasta mitä tiedän!!Mä menen raksaan sen takia että nään reiskan!Ja olen aivan varmaettä pystyn Reiskan opeilla Rakentamaan lähes mitävain.Jorma rulettaa ja ne muutkin osiot on ihan hyviä.

Äänestä

joo, jokakodin asuntomarkkinat on hyvä ohjelma, mukava katella sohvalta kun reiska rehkii :D

Tosissaan hyvä asiaohjelma, hyvää musiikkiakin soi kun tekevät jotain remonttia. Mukava katsella myös niitä asuntoesittelyjä.

Äänestä

Saispa sitä! Suoraan hanuriin!

Äänestä

Samoin T.i.l.a. on hyvä, tai ainakin sen muutososuus. Ainakin ennen muinoin nämä kaksi ohjelmaa tulivat peräkkäin ja kumpikin tuli monesti katsottua.

Marianne Sundellilla on tosi hyvä maku. Samaa ei voi sanoa muista TV:ssäkin esiintyneistä suunnittelijoista, esim. siitä Holopaisen ohjelmassa esiintyneestä. Ihmisestä näkee päälle päin onko sillä makua vai ei. Toisilla on tyyliä ja toisilla taas ei. (Ja tyyliähän on tietysti se mistä minä pidän... jos jäi jollekin epäselväksi ;-)) - Ja Marianne on myös sexy. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tinde kirjoitti:

Mitä pidätte kyseisestä ohjelmasta? Tää on ollu mun lempiohjelma varmaan jo joku 10 vuotta je edelleen iha ykkönen! Rentoo proggista krapulaan... Osaan jo teoriassa asentaa kyprokkilevyt, tehdä salaojituksen, mitata kosteusvaurioita jne... Iha parasta!!! Ja lisäksi Jorma Piisinen on tosi sexy!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu