https://youtu.be/qOAqg0NL3tQ
Baba ei edes ymmärrä puhetta, kun hänelle sanotaan että loukkaaminen ja kiihottaminen on sama asia. Hän on ulkona poliittisesta debatista.
Avoimen vihamielinen suomalaisia kohtaan.
MTV käyttää nykyisin suomenruotsalaisia kaikissa tehtävissä, vaikka he eivät ole päteviä. Suomalaisten kannattaakin vaihtaa Netflixiin ja muihin palveluihin.
MTV on siirtynyt Yle:n linjoille levittämään ruotsinkielen piilo mainontaa.
Baba Lybeck on moukka, joka esittää journalistia!
7
241
Vastaukset 7
- Anonyymi
Tänään MTV:n terassi ohjelmassa esiintyy Mark Levengood, joka on sanonut Perussuomalaisia paskasakiksi. Mikäli katsot muuta, kuin MTV:tä ruotsalaisten omistama kanava menee konkurssiin.
- Anonyymi
Tämän Baban voi niputtaa suoraan nykyisen hallituksen joukkoon, yhtä mitään sanomattomia ja tuuliajelulla olevia.
Voi Suomi-raasua minkälaisen porukan johdettavaksi olet joutunut. - Anonyymi
Mark Levengood on varmaan turhautunut siitä ,että hänen esiintymisensä ei sytytä Perussuomalaisissa minkäänlaista eroottista latausta.
Perussuomalaisia on jo niin paljon, että heidän ostokäyttäytyminen vaikuttaa kaupalliseen mediaan. Valitkaa tarkkaan mitä kaupallista mediaa käytätte.
Hesari, Ilta-Sanomat, Italehti- aj MTV ovat hyvin Persu vihamielisiä.
RKP:n kannattajat, eli käytännössä kaikki ruotsia puhuvat myös.
Närpiön vihanneksia eikä mitään mikä tulee Ahvenanmaalta kannata ostaa.
Fazer myös boikottiin.- Anonyymi
Ahvenanmaan kurjistaminen on rakenteellisesti estetty, jos ei myynti vedä niin mannersuomi lähettää sinne laivalasteittain rahaa.
Loissaaret pitäisi evakuoida ja asettaa koeammunta-alueeksi.
- Anonyymi
Ahvenanmaan voisi vaihtaa Viipuriin.
- Anonyymi
Mikäli MTV aikoo jatkossa käyttää asenteellista Baba Lybeckiä, ei yksilön kannata kanavaa seurata. Ainakin aina, kun noin onneton toimittaja on ruudussa käyttää kaukosäädintä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092240- 103896
- 66853
- 48825
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???21796Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha528737- 67661
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76650Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik23590- 57561
