https://youtu.be/qOAqg0NL3tQ
Baba ei edes ymmärrä puhetta, kun hänelle sanotaan että loukkaaminen ja kiihottaminen on sama asia. Hän on ulkona poliittisesta debatista.
Avoimen vihamielinen suomalaisia kohtaan.
MTV käyttää nykyisin suomenruotsalaisia kaikissa tehtävissä, vaikka he eivät ole päteviä. Suomalaisten kannattaakin vaihtaa Netflixiin ja muihin palveluihin.
MTV on siirtynyt Yle:n linjoille levittämään ruotsinkielen piilo mainontaa.
Baba Lybeck on moukka, joka esittää journalistia!
7
151
Vastaukset
- Anonyymi
Tänään MTV:n terassi ohjelmassa esiintyy Mark Levengood, joka on sanonut Perussuomalaisia paskasakiksi. Mikäli katsot muuta, kuin MTV:tä ruotsalaisten omistama kanava menee konkurssiin.
- Anonyymi
Tämän Baban voi niputtaa suoraan nykyisen hallituksen joukkoon, yhtä mitään sanomattomia ja tuuliajelulla olevia.
Voi Suomi-raasua minkälaisen porukan johdettavaksi olet joutunut. - Anonyymi
Mark Levengood on varmaan turhautunut siitä ,että hänen esiintymisensä ei sytytä Perussuomalaisissa minkäänlaista eroottista latausta.
Perussuomalaisia on jo niin paljon, että heidän ostokäyttäytyminen vaikuttaa kaupalliseen mediaan. Valitkaa tarkkaan mitä kaupallista mediaa käytätte.
Hesari, Ilta-Sanomat, Italehti- aj MTV ovat hyvin Persu vihamielisiä.
RKP:n kannattajat, eli käytännössä kaikki ruotsia puhuvat myös.
Närpiön vihanneksia eikä mitään mikä tulee Ahvenanmaalta kannata ostaa.
Fazer myös boikottiin.- Anonyymi
Ahvenanmaan kurjistaminen on rakenteellisesti estetty, jos ei myynti vedä niin mannersuomi lähettää sinne laivalasteittain rahaa.
Loissaaret pitäisi evakuoida ja asettaa koeammunta-alueeksi.
- Anonyymi
Ahvenanmaan voisi vaihtaa Viipuriin.
- Anonyymi
Mikäli MTV aikoo jatkossa käyttää asenteellista Baba Lybeckiä, ei yksilön kannata kanavaa seurata. Ainakin aina, kun noin onneton toimittaja on ruudussa käyttää kaukosäädintä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle573471Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖472826Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1482640Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle572331Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3572053- 1561724
- 761495
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231338Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.381293- 241184